JIMMY B32

Codzienna dawka witamin może okazać się niesamowicie korzystna dla Twojego zdrowia. Korzystając z blendera Jimmy B32, możesz zapewnić ją sobie w szybki i łatwy sposób. Jego silnik pracuje z prędkością 22 000 obrotów na minutę, co w połączeniu z poczwórnym ostrzem umożliwia błyskawiczne przygotowywanie smacznych koktajli. Cicha praca, prosta obsługa i 2 prędkości miksowania sprawiają, że używanie produktu jest łatwe i przyjemne. W zestawie znajdziesz też przenośny kubek, dzięki któremu możesz pić zdrowe smoothie również poza domem.

Napięcie znamionowe

220-240 V

Moc znamionowa

700 W

Prędkość silnika

22 000 rpm

Poziom głośności

< 88 db

Akcesoria

Przenośny kubek 600 ml

Gdzie kupić?

Moc ssania odkurzacza

Prędkość silnika
22 000 rpm

Lekki odkurzacz Jimmy JV53

Lekka waga
0,5 kg

Pojemny i bezpieczny kielich blendera

Lekki, pojemny
i bezpieczny kielich

Bezpieczeństwo i wygoda użytkowania

Bezpieczeństwo
i wygoda użytkowania

Ciesz się pysznym, delikatnym koktajlem

Urządzenie zostało wyposażone w silnik o mocy 700 W. Wprawia on w ruch poczwórne ostrze ze stali nierdzewnej, które doskonale radzi sobie również z twardymi składnikami.

Urządzenie wyróżnia się też innowacyjną konstrukcją, dzięki której wszystkie produkty są równomiernie miksowane. W efekcie możesz cieszyć się delikatnym, pozbawionym źle rozdrobnionych cząsteczek koktajlem.

Urządzenie doskonale radzi sobie z różnymi zanieczyszczeniami. Jego ogromnej mocy nie oprą się okruchy, kurz, sierść, a nawet zaplątane w dywan włosy. Z Jimmy szybko zaprowadzisz porządek w swoim domu!

Blender do koktajli
Trzy stopnie szybkości

Przekręć pokrętło, aby wybrać prędkość blendowania

Pierwszy poziom prędkości wykorzystaj do blendowania miękkich owoców i warzyw – na przykład arbuzów lub pomidorów.

Innowacyjny design szczotki minimalizuje ryzyko zaplątywania się w nią włosów, co oszczędzi Ci problemów z jej czyszczeniem.

Do rozdrabniania twardych produktów nadaje się drugi poziom. Stosuj go, aby miksować marchewki, orzechy i inne, podobne produkty.

Z łatwością zadbasz o jego czystość

B32 ma również tryb Pulse, który wykorzystasz nie tylko do blendowania. Uruchom go, aby urządzenie samo się wyczyściło. 

To znakomita oszczędność czasu! Co więcej, kielich blendera możesz bez obaw myć w zmywarce. Zachowanie Jimmy B32 w czystości jest więc naprawdę proste i nie wymaga większego wysiłku.

Blender z funkcją samooczyszczania
Blender do smoothie

Lekki, pojemny i bezpieczny dla zdrowia kielich

Kielich blendera został wykonany z bezpiecznego dla zdrowia i wolnego od szkodliwego BPA tworzywa. Możesz więc przygotowywać w nim koktajle nie tylko dla siebie, ale też dla swoich dzieci. 

Pojemność 0,9 l z pewnością wystarczy Ci na co dzień. To jednak nie koniec udogodnień! Kielich waży tylko 0,5 kg, podnoszenie go i przelewanie smoothie do szklanek nie będzie więc stanowić żadnego problemu.

Pij zdrowe koktajle również poza domem

Dołączony do zestawu przenośny kubek sprawi, że wygodnie zabierzesz ze sobą przygotowany koktajl wszędzie, gdzie chcesz – na siłownię, do pracy czy na piknik.

Wykonany z wolnego od BPA tworzywa – jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia. Jego nakrętka gwarantuje niesamowitą szczelność – nie grozi Ci przypadkowe rozlanie smoothie!

Co na piknik?

Specyfikacja

Model

B32

Pojemność kielicha

0,9 l

Napięcie znamionowe

220-240 V

Moc znamionowa

700 W

Prędkość silnika

22 000 rpm

Poziom głośności

< 88 db

Akcesoria

Przenośny kubek 600 ml