JIMMY BD7 Pro

Alergeny i roztocza są przyczyną takich schorzeń jak astma, choroby skórne, alergia itp. Aby temu zapobiec, należy regularnie czyścić takie powierzchnie jak dywany, materac, czy poduszki. Jednak zwykły odkurzacz zbiera tylko te widoczne zanieczyszczenia. W tym celu warto zdecydować się na zakup odkurzacza ręcznego, który eliminuje niewidoczny dla oka brud. Jimmy BD7 Pro wykorzystuje lampę UV i ultradźwięki eliminując do 99.9% bakterii. Inteligentny czujnik wykrywa stopień zabrudzenia powierzchni, a lekka i ergonomiczna konstrukcja urządzenia ułatwia użytkowanie. Sprawdź, co jeszcze możesz zyskać!

Napięcie znamionowe

28.8 V

Moc znamionowa

700 W

Czas ładowania

3-4 h

Czas pracy

30 min (Normal), 15 min (Turbo)

Pojemność zbiornika na kurz

0,5 l

Sterylizacja UV

Tak

Niezawodny w walce z alergenami

Urządzenie posiada lampę UV, która skutecznie usuwa 99,9% alergenów, bakterii i roztoczy. Następnie wyłączy się automatycznie, kiedy uniesiesz odkurzacz, w celach bezpieczeństwa. Oprócz tego, zastosowanie ultradźwięków niszczy roztocza i zapobiega ich mnożeniu, dzięki czemu możesz cieszyć się czystą i wolną od zanieczyszczeń powierzchnią.

Lekki i bezprzewodowy

Zapomnij o ciężkich i przewodowych odkurzaczach. Jimmy BD7 Pro jest lekki i pracuje bezprzewodowo – nie musisz się martwić o zbyt krótki lub plączący się kabel. Urządzenie wyposażono również w wygodny uchwyt, który zapewnia komfort użytkowania – korzystaj z odkurzacza bez ograniczeń.

Dopracowana konstrukcja

Jimmy BD7 Pro wyróżnia się starannie przemyślaną konstrukcją. Szerokość wlotu powietrza wynosi 245 mm, co pozwala zebrać więcej zanieczyszczeń w krótkim czasie. Co więcej, urządzenie posiada podwójny zbiornik: jeden z nich służy do filtracji, a do drugiego trafiają zanieczyszczenia. W rezultacie roztocza i inne alergeny są oddzielone od powietrza, zapobiegając zapchaniu filtra HEPA. Dodatkowo takie elementy jak rolka szczotki czy pojemnik na kurz z łatwością zdemontujesz i wypłuczesz pod bieżącą wodą.

Kilka trybów pracy

Dostosuj działanie Jimmy BD7 Pro do własnych potrzeb. Urządzenie oferuje tryb Normal i Turbo. Dostępny jest również tryb Function, który dzieli się na 2 rodzaje: pierwszy z nich zbiera zanieczyszczenia i wykorzystuje światło UV, a następnie jony ujemne. Z kolei drugi dodatkowo wytrzepuje roztocza i alergeny dla jeszcze dokładniejszego czyszczenia.

Opatentowana rolka szczotki

Jimmy BD7 Pro wykorzystuje gumową rolkę kompozytową. Została ona wyposażona w niezależny silnik, który pozwala wytrzepywać zanieczyszczenia z powierzchni. W rezultacie urządzenie wyróżnia się wysoką skutecznością, dokładnie usuwając alergeny, kurz oraz roztocza.

Wyświetlacz LED

Odkurzacz oferuje wyświetlacz LED, który informuje o wybranym trybie pracy, poziomie akumulatora lub zablokowaniu rolki szczotki. Oprócz tego urządzenie inteligentnie wykrywa stopień zabrudzenia powierzchni, określając ją jako bardzo brudną, brudną oraz czystą. Następnie sygnalizuje go odpowiednio kolorem: czerwonym, żółtym i niebieskim.

Czyste powietrze

To nie koniec zalet Jimmy BD7 Pro. Podczas sprzątania uwalniana jest spora ilość jonów ujemnych, które oczyszczają powietrze. Dzięki temu stworzysz bezpieczne i wolne od alergenów środowisko we własnym domu.