JIMMY BX6 Pro

Pożegnaj kurz, zarazki i roztocza. Z odkurzaczem ręcznym Jimmy BX6 Pro bez trudu stworzysz czyste, bezpieczne dla zdrowia środowisko w swoim domu. Urządzenie wykorzystuje ultradźwięki oraz sterylizację UV, aby eliminować alergeny ze skutecznością sięgającą 99,99%. Ponadto pozwala oczyszczać powietrze dzięki jonom ujemnym. Z kolei za jego wydajne działanie odpowiada silnik o mocy 600 W. Co więcej, odkurzacz inteligentnie wykrywa kurz i roztocza, pozwala też wybierać spośród 3 trybów pracy.

Napięcie znamionowe

220-240 V

Moc znamionowa

600 W

Szerokość wlotu powietrza

245 mm

Poziom głośności

≤78 dBA

Pojemność zbiornika na kurz

0,5 l

Sterylizacja UV

Tak

Zadbaj o zdrowie swoje i swojej rodziny

Badania wykazały, że nawet w pozornie czystym materacu, pościeli czy kanapie może znajdować się mnóstwo kurzu, alergenów, zarazków i nie tylko. Efektem tego nierzadko bywają problemy skórne, alergie i choroby dróg oddechowych. Z Jimmy BX6 Pro możesz tego uniknąć! To praktyczne urządzenie pozwoli Ci wyeliminować szkodliwe cząsteczki z łóżka, pościeli, łóżeczka dziecka, sofy czy fotela.

Nowa, lepsza konstrukcja szczotki

Ulepszona szczotka odkurzacza została wyposażona w opatentowany wałek, który składa się z miękkiego włosia i gumowego paska. Ma także niezależny silnik. Wszystko to sprawia, że za jego pomocą możesz dokładnie wyczyścić materac, nie uszkadzając przy tym jego powierzchni. Ponadto otwór szczotki ma szerokość aż 245 mm, co w połączeniu z długim, 5-metrowym, zapewniającym swobodę ruchów kablem pozwala dokładnie odkurzyć całe łóżko w zaskakująco krótkim czasie.

Moc jonów ujemnych

Zadbaj o czyste powietrze w swoim domu. Podczas sprzątania uwalniana jest spora ilość jonów ujemnych, które oczyszczają powietrze. Dzięki temu stworzysz zdrowe i wolne od alergenów środowisko, w którym cała Twoja rodzina może czuć się bezpiecznie.

Imponująca wydajność

Odkurzacz został wyposażony w udoskonalony silnik, który wyróżnia się mocą na poziomie 600 W i pracuje wyjątkowo cicho. Pożegnaj irytujący, głośny szum! W efekcie możesz cieszyć się stabilną, wydajną pracą urządzenia. Ponadto wysoka siła ssania umożliwia szybką i skuteczną eliminację kurzu i innych zanieczyszczeń. Odkurzacz oferuje też 3 tryby pracy: odkurzanie + wytrzepywanie zanieczyszczeń + UV + jony ujemne, odkurzanie + wytrzepywanie zanieczyszczeń + jony ujemne oraz odkurzanie + UV + jony ujemne. Możesz więc dostosować działanie BX6 Pro do własnych potrzeb.

Funkcja wykrywania kurzu

Już nie musisz się zastanawiać, czy udało Ci się odpowiednio posprzątać mieszkanie. Odkurzacz BX6 Pro ma wbudowany inteligentny czujnik, który odpowiada za dokładne wykrywanie kurzu i roztoczy. Został też wyposażony w specjalny wskaźnik LED, który zmieniając kolor, powiadomi Cię o stopniu zabrudzenia odkurzanej powierzchni. Niebieski oznacza, że jest ona czysta, żółty, że jest brudna, a czerwony, że jest bardzo brudna.

Pozbądź się alergenów i bakterii

Z Jimmy bez trudu zadbasz o zdrowie swoje i swoich najbliższych. Odkurzacz BX6 Pro wykorzystuje ultradźwięki oraz światło UV, aby eliminować roztocza ze skutecznością nawet 99,99% oraz hamować ich rozwój. To oznacza, że możesz szybko i efektywnie, a zarazem bezpiecznie pozbyć się bakterii i alergenów na długi czas. Wybierz sprawdzone rozwiązania i zapomnij o zarazkach!

Nowoczesny system filtracji

Co jeszcze sprawia, że odkurzacz BX6 Pro tak dobrze eliminuje zanieczyszczenia? Urządzenie wykorzystuje filtr HEPA, który zatrzymuje roztocza i inne drobne cząsteczki. Odkurzacz został też wyposażony w duży, podwójny 0,5-litrowy zbiornik na kurz. Jeden z nich służy do zbierania zanieczyszczeń, a drugi do filtracji. Jego opróżnianie nie sprawi Ci problemu, możesz też bez obaw umyć go pod bieżącą wodą.