JIMMY BX6

Pożegnaj kurz, zarazki i roztocza. Z odkurzaczem ręcznym Jimmy BX6 bez trudu stworzysz czyste, bezpieczne dla zdrowia środowisko w swoim domu. Urządzenie wykorzystuje technologię ultrasoniczną oraz sterylizację UV, aby eliminować alergeny ze skutecznością sięgającą 99,99%. Za jego wydajne działanie odpowiada silnik o mocy 600 W. Co więcej, odkurzacz inteligentnie wykrywa kurz i roztocza, pozwala też wybierać spośród 3 trybów pracy.

Napięcie znamionowe

220-240 V

Moc znamionowa

700 W

Rodzaj filtra

MIF

Poziom głośności

78 dBA

Długość kabla

5 m

Pojemność zbiornika

0,5 l

Gdzie kupić?

Zadbaj o zdrowie swoje i swojej rodziny

Badania wykazały, że nawet w pozornie czystym materacu, pościeli czy kanapie może znajdować się mnóstwo kurzu, alergenów, zarazków i nie tylko. Na 1 g kurzu przypada nawet 13270 roztoczy! Efektem tego nierzadko bywają problemy skórne, alergie i choroby dróg oddechowych. Z Jimmy BX6 możesz tego uniknąć! To praktyczne urządzenie pozwoli Ci wyeliminować szkodliwe cząsteczki z łóżka, pościeli, łóżeczka dziecka, sofy czy fotela.

Nowa, lepsza konstrukcja szczotki

Ulepszona szczotka odkurzacza została wyposażona w opatentowany wałek, który składa się z miękkiego włosia i gumowego paska. Ma także niezależny silnik. Wszystko to sprawia, że za jego pomocą możesz dokładnie wyczyścić materac, nie uszkadzając przy tym jego powierzchni. Ponadto otwór szczotki ma szerokość aż 240 mm, co w połączeniu z długim, 5-metrowym, zapewniającym swobodę ruchów kablem pozwala dokładnie odkurzyć całe łóżko w zaskakująco krótkim czasie.

Bez problemu radzi sobie z brudem

Co sprawia, że odkurzacz BX7 Pro umożliwia tak skuteczne sprzątanie? Urządzenie zostało wyposażone w wydajny, a zarazem energooszczędny silnik, którego moc sięga 700 W. Dzięki temu szybko i skutecznie eliminuje kurz. Możesz też wybierać spośród 3 dostępnych trybów pracy – teraz z łatwością dostosujesz działanie odkurzacza do swoich potrzeb. Co więcej, poziom głośności BX7 Pro wynosi zaledwie około 78 dBA – nie obawiaj się, że głośny szum obudzi Twoje dziecko lub będzie przeszkadzał pozostałym domownikom.

Przemyślana konstrukcja szczotki

Przekonaj się, jak wiele może zmienić odpowiednio zaprojektowana szczotka odkurzacza. Opatentowany wałek z niezależnym silnikiem został wykonany z miękkiego włosia i gumowych pasków, dzięki czemu możesz dokładnie wyczyścić materac, nie uszkadzając przy tym jego powierzchni. Ponadto szerokość otworu szczotki wynosi aż 245 mm, co w połączeniu z 5-metrowym, zapewniającym swobodę ruchów kablem odkurzacza pozwala odkurzyć całe łóżko w zaledwie kilka chwil.

Skuteczna filtracja

Pozbądź się kurzu i innych zanieczyszczeń na długi czas. Odkurzacz BX7 Pro wykorzystuje opatentowaną technologię podwójnej filtracji cyklonicznej, został też wyposażony w filtr MIF, który zatrzymuje drobne cząsteczki, kurz i roztocza. Ma także specjalną, stalową siatkę, która odpowiada za blokowanie większych nieczystości takich jak na przykład włosy. Ponadto przezroczysty, 0,5-litrowy zbiornik na kurz urządzenia można z łatwością zdemontować, opróżnić i umyć pod bieżącą wodą.

Funkcja wykrywania kurzu

Już nie musisz się zastanawiać, czy w Twoim domu jest wystarczająco czysto. Odkurzacz BX7 Pro został wyposażony w inteligentny czujnik, który precyzyjnie wykrywa kurz i roztocza w otoczeniu. Informacji o poziomie zabrudzenia odkurzanej powierzchni dostarczy Ci wbudowany wyświetlacz LED urządzenia. Niebieski kolor oznacza, że jest ona czysta, czerwono-niebieski, że jest brudna, a czerwony, że jest bardzo brudna. Wystarczy rzucić okiem, aby zyskać pewność, że udało Ci się skutecznie wyeliminować kurz i roztocza!