JIMMY BX7 Pro

Pozbądź się bakterii i alergenów. Odkurzacz ręczny Jimmy BX7 Pro skutecznie eliminuje kurz, zarazki i roztocza za pomocą światła UV, ultradźwięków oraz wysokiej temperatury 60°C. Został wyposażony w wydajny silnik o mocy 700 W, a dzięki specjalnie zaprojektowanej szczotce doskonale nadaje się do odkurzania materacy, sof i nie tylko. Pozwala też wybierać spośród 3 trybów pracy. Ponadto inteligentnie wykrywa kurz i oferuje zaawansowany system filtracji.

Napięcie znamionowe

220-240 V

Moc znamionowa

700 W

Rodzaj filtra

MIF

Poziom głośności

78 dBA

Długość kabla

5 m

Pojemność zbiornika

0,5 l

Warianty kolorystyczne

Niebieski, szary

Gdzie kupić?

Pożegnaj alergeny

Nawet pozornie czyste łóżka czy sofy mogą być pełne bakterii, pyłków i innych alergenów. Na 1 g kurzu przypada czasem około 13270 roztoczy! Często stają się one przyczyną występowania alergii, problemów skórnych i chorób dróg oddechowych – dlatego warto efektywnie z nimi walczyć. Za pomocą odkurzacza Jimmy BX7 Pro nie tylko dokładnie odkurzysz łóżko, pościel, sofę, łóżeczko dziecka czy fotel, ale też pozbędziesz się alergenów i zarazków.

3 sposoby walki z zarazkami i roztoczami

Odkurzacz Jimmy BX7 Pro rozprawia się z alergenami i bakteriami na 3 sposoby. Wysoka temperatura 60°C głęboko przenika pościel i materace, aby eliminować roztocza i zarazki. Sprawia też, że łóżko jest przyjemnie ciepłe, co okazuje się nieocenione podczas zimnych, deszczowych dni. Ponadto urządzenie szybko się nagrzewa – wystarczy około 5 sekund. Co więcej, ultradźwięki skutecznie zabijają roztocza i zapobiegają ich mnożeniu się, a światło UV o długości fali 253 nm usuwa alergeny i bakterie ze skutecznością nawet 99,99%.

Bez problemu radzi sobie z brudem

Co sprawia, że odkurzacz BX7 Pro umożliwia tak skuteczne sprzątanie? Urządzenie zostało wyposażone w wydajny, a zarazem energooszczędny silnik, którego moc sięga 700 W. Dzięki temu szybko i skutecznie eliminuje kurz. Możesz też wybierać spośród 3 dostępnych trybów pracy – teraz z łatwością dostosujesz działanie odkurzacza do swoich potrzeb. Co więcej, poziom głośności BX7 Pro wynosi zaledwie około 78 dBA – nie obawiaj się, że głośny szum obudzi Twoje dziecko lub będzie przeszkadzał pozostałym domownikom.

Przemyślana konstrukcja szczotki

Przekonaj się, jak wiele może zmienić odpowiednio zaprojektowana szczotka odkurzacza. Opatentowany wałek z niezależnym silnikiem został wykonany z miękkiego włosia i gumowych pasków, dzięki czemu możesz dokładnie wyczyścić materac, nie uszkadzając przy tym jego powierzchni. Ponadto szerokość otworu szczotki wynosi aż 245 mm, co w połączeniu z 5-metrowym, zapewniającym swobodę ruchów kablem odkurzacza pozwala odkurzyć całe łóżko w zaledwie kilka chwil.

Skuteczna filtracja

Pozbądź się kurzu i innych zanieczyszczeń na długi czas. Odkurzacz BX7 Pro wykorzystuje opatentowaną technologię podwójnej filtracji cyklonicznej, został też wyposażony w filtr MIF, który zatrzymuje drobne cząsteczki, kurz i roztocza. Ma także specjalną, stalową siatkę, która odpowiada za blokowanie większych nieczystości takich jak na przykład włosy. Ponadto przezroczysty, 0,5-litrowy zbiornik na kurz urządzenia można z łatwością zdemontować, opróżnić i umyć pod bieżącą wodą.

Funkcja wykrywania kurzu

Już nie musisz się zastanawiać, czy w Twoim domu jest wystarczająco czysto. Odkurzacz BX7 Pro został wyposażony w inteligentny czujnik, który precyzyjnie wykrywa kurz i roztocza w otoczeniu. Informacji o poziomie zabrudzenia odkurzanej powierzchni dostarczy Ci wbudowany wyświetlacz LED urządzenia. Niebieski kolor oznacza, że jest ona czysta, czerwono-niebieski, że jest brudna, a czerwony, że jest bardzo brudna. Wystarczy rzucić okiem, aby zyskać pewność, że udało Ci się skutecznie wyeliminować kurz i roztocza!