JIMMY F6

Spraw sobie suszarkę, która nie tylko w krótkim czasie wysuszy Twoje włosy, ale też pomoże Ci poprawić ich kondycję i ułatwi stylizację. Jimmy F6 okaże się prawdziwym strzałem w dziesiątkę! Urządzenie zapewnia przepływ powietrza o objętości nawet 18 l/s i stale utrzymuje temperaturę na odpowiednim poziomie. Technologia Nanoi umożliwia optymalne nawilżanie włosów, a wykorzystanie jonów ujemnych sprawi, że nie będą się elektryzować. W zestawie znajdziesz też magnetyczne końcówki do stylizacji. Marka Jimmy należy do ekosystemu Xiaomi.

Moc znamionowa

1800 W

Maks. poziom głośności

75 dB (A)

Maks. objętość powietrza

18 l/s

Poziom głośności

75 dB (A)

Warianty kolorystyczne

Czerwony, fioletowy

Gdzie kupić?

Błyskawiczne suszenie

Długotrwałe oddziaływanie wysokiej temperatury na włosy może znacznie pogorszyć ich kondycję. Dlatego suszarka Jimmy F6 została zaprojektowana w taki sposób, aby suszyć je w jak najkrótszym czasie. Cyfrowy silnik oraz wyposażony w aż 17 łopat wentylator generują przepływ powietrza o objętości aż 18 l/s. Co to oznacza w praktyce? Urządzenie błyskawicznie wysuszy nawet długie i gęste włosy, chroniąc je przed uszkodzeniem. Ponadto skoncentrowany strumień powietrza o wysokim ciśnieniu i prędkości przenika do cebulek i błyskawicznie redukuje nadmiar wody.

Bezpieczna dla włosów

Ciesz się pięknymi, lśniącymi włosami i nie obawiaj się ich przegrzania. Technologia inteligentnej kontroli ciepła PID pozwala mierzyć temperaturę powietrza około 50 razy na sekundę. Następnie wyniki pomiarów są kierowane do chipa kontrolnego. Jeżeli temperatura jest za wysoka lub za niska, natychmiast zostaje odpowiednio dostosowana. Co więcej, 2-warstwowy kabel grzewczy typu U zapewnia równomierne ogrzewanie powietrza. Dzięki temu szybko wysuszysz włosy, unikając ich przesuszenia.

Ciesz się optymalnym nawilżeniem

Co jeszcze sprawia, że suszarka F6 nie tylko pozwoli Ci uniknąć przesuszenia włosów, ale też pomoże zadbać o ich kondycję? Urządzenie wykorzystuje technologię Nanoi. Na czym to polega? Suszarka pobiera nanojony wody z powietrza, a następnie za ich pomocą nawilża włosy. Tworzy też na ich powierzchni specjalną, ochronną powłokę. W efekcie Twoje włosy stają się niesamowicie gładkie i lśniące. Skorzystaj z zalet tej technologii i zachwyć wszystkich wspaniałą fryzurą!

Pożegnaj elektryzujące się włosy

Puszące się, elektryzujące się włosy, nad którymi trudno zapanować? Z Jimmy to już przeszłość! Suszarka F6 została wyposażona w zaawansowany generator, który może wytwarzać jony ujemne w ilościach przekraczających nawet 10 milionów na centymetr sześcienny na sekundę. Efektywnie pokrywa całą powierzchnię włosów, neutralizując dodatnie ładunki elektryczne. To pozwoli Ci zapomnieć o problemach takich jak elektryzowanie się czy puszenie. Teraz Twoje włosy mogą być tak gładkie i miękkie jak nigdy wcześniej!

3 wymienne końcówki w zestawie

Za pomocą suszarki Jimmy F6 nie tylko wysuszysz włosy, ale też z łatwością je wystylizujesz. W zestawie znajdziesz 3 magnetyczne końcówki, które pozwolą Ci stworzyć różne zachwycające fryzury. Marzysz o pięknych lokach lub falach? Bez trudu uzyskasz pożądane rezultaty za pomocą dyfuzora. Szeroka, a zarazem cienka dysza do stylizacji pomoże Ci wykonać wiele ciekawych fryzur. Dostępna jest również końcówka do szybkiego suszenia, która umożliwia nadanie włosom niezwykłej gładkości.

3 prędkości, 3 ustawienia temperatury, 3 tryby

Skorzystaj z oferowanych przez suszarkę ustawień i trybów, aby dostosować jej pracę do swoich potrzeb lub rodzaju włosów. Możesz wybierać spośród 3 prędkości oraz 3 poziomów temperatury – 95°C, 75°C lub 55°C. Dostępne są również 3 tryby suszenia. Tryb ciepłego powietrza pozwala szybko wysuszyć włosy. Tryb zimnego powietrza sprawi, że będą lepiej się układać. Tryb cyrkulacji zimnego i ciepłego powietrza umożliwia natomiast suszenie i stylizację włosów jednocześnie.

Stworzona dla Twojej wygody

Produkt wyróżnia nie tylko funkcjonalność, ale też doskonale przemyślane wzornictwo. Suszarka prezentuje się niezwykle elegancko i luksusowo. Jest przy tym niesamowicie wygodna w użytkowaniu – doskonale leży w dłoni i jest na tyle lekka, że możesz bez zmęczenia suszyć i stylizować włosy tak długo, jak potrzebujesz. Nie musisz też obawiać się uciążliwego hałasu. Zastosowane opatentowane rozwiązania technologiczne pozwoliły znacznie zmniejszyć szum generowany przez silnik.

Specyfikacja

Model

F6

Kolor

Czerwony, Fioletowy

Napięcie znamionowe

220-240 V

Moc znamionowa

1800 W

Silnik

Silnik cyfrowy o wysokiej prędkości

Maks. poziom głośności

75 dB (A)

Maks. objętość powietrza

18 l/s

Waga

500 g