JIMMY F7

Susz włosy szybko i bezpiecznie z Jimmy F7. Suszarka do włosów wykorzystuje wydajny silnik cyfrowy oraz jony ujemne, co pozwala błyskawicznie wysuszyć włosy, jednocześnie ich nie uszkadzając. Oprócz tego oferuje zabezpieczenie przed przegrzaniem i kilka trybów pracy, dzięki czemu dostosujesz jej działanie do własnych potrzeb. Z kolei dotykowy wyświetlacz ułatwia obsługę. W zestawie znajdziesz również koncentrator, który pozwoli na wygodną stylizację.

 

Moc

1600 W

Poziom hałasu

66 dB

Przepływ powietrza

18 l/s

Jony ujemne

do 10 mln/s

Wyświetlacz LED

Tak

Szybkie suszenie

Nie trać czasu na długotrwałe i uciążliwe suszenie włosów. Jimmy F7 została wyposażona w cyfrowy silnik bezszczotkowy INC-M2.0, który wyróżnia się mniejszą konstrukcją, lżejszą wagą i dłuższą żywotnością.

Co więcej, przepływ powietrza wynosi 18l/s, co pozwala wysuszyć krótkie włosy w około 1 min, średniej długości w ok. 3 min, a długie – w ok. 5 min.

Lśniące i miękkie włosy

Suszarka do włosów Jimmy pozwoli także zadbać o kondycję Twoich włosów. Urządzenie wykorzystuje technologię Nanoi i generuje nawet 10 mln jonów ujemnych na sekundę. Dzięki temu włosy są nawilżone, gładkie, miękkie i lśniące. Nie będą się również elektryzować. Z Jimmy F7 z łatwością stworzysz wymarzoną fryzurę.

Ochrona przed zbyt wysoką temperaturą

Jimmy F7 chroni włosy przed przesuszeniem. Chip PID mierzy temperaturę powietrza ponad 50 razy na sekundę i automatycznie dostosowuje moc.

Dzięki temu zapobiega utracie wilgoci i uszkodzeniu włosów. Możesz zatem korzystać z niej bez obaw!

Dostosowana do Twoich potrzeb

Suszarka oferuje kilka trybów pracy i ustawień, dzięki czemu dopasujesz jej działanie do swoich potrzeb.

Do wyboru masz tryby: Warm, Cold, Hot & Cold oraz Soft. Ponadto urządzenie zapewnia 3-stopniową regulację temperatury oraz prędkości: Low, Medium i High. Możesz zatem dostosować jej pracę do rodzaju włosów, utrwalić stylizację i nadać im zachwycający blask.

Lekka i cicha

Jimmy F7 zapewnia wygodę użytkowania. Suszarka wyróżnia się lekką konstrukcją – waży 460 g, dzięki czemu nie musisz się obawiać uczucia dyskomfortu i zmęczenia.

Co więcej, dzięki zastosowaniu technologii redukcji hałasu pracuje na poziomie 66 dB. Teraz irytujący szum nie będzie przeszkadzał pozostałym domownikom czy pupilowi.

Wyświetlacz LED

Obsługa Jimmy F7 nie sprawi Ci problemu. Suszarka została wyposażona w dotykowy wyświetlacz LED o przekątnej 2”, który pozwoli dostosować działanie urządzenia do własnych potrzeb.

Z jego poziomu ustawisz tryb pracy, temperaturę i prędkość nadmuchu – wystarczy, że dotkniesz odpowiednią ikonę.

Dopracowana w każdym calu

To nie koniec zalet suszarki Jimmy F7. Urządzenie wyróżnia się matowym wykończeniem dla większego komfortu użytkowania. Co więcej, jego włączenie/wyłączenie umożliwia dedykowany przycisk, a umieszczony na dole gęsty filtr zapobiega przedostaniu się kurzu do środka i wplątywaniu się włosów. Dodatkowo w zestawie znajdziesz magnetyczny koncentrator, który obraca się o 360° i pozwoli skupić powietrze na wybranych pasmach, tym samym ułatwiając ich stylizację.