JIMMY GT306

Przywróć swoim ubraniom dawny blask za pomocą inteligentnej parownicy Jimmy GT306. Urządzenie pracuje z mocą nawet 1600 W i wytwarza strumień pary pod wysokim ciśnieniem, aby dokładnie prasować odzież. Nagrzewa się w zaledwie 40 s, jest więc błyskawicznie gotowe do działania. 1,3-litrowy zbiornik na wodę oraz dołączony do zestawu aluminiowy stojak na ubrania ułatwiają obsługę parownicy i sprawiają, że prasowanie może stać się przyjemnością

Napięcie znamionowe

230 V

Moc znamionowa

1600 W

Częstotliwość znamionowa

50 Hz

Poziom głośności

< 70 dB

Czas pracy

> 30 min

Gdzie kupić?

Funkcja automatycznego wyłączania

Funkcja automatycznego wyłączania

Zbiornik na wodę o pojemności 1,3l

Pojemność zbiornika
do 1,3 l

Szybki czas nagrzewania

Nagrzewa się
w 40 sekund

Bezpieczeństwo i wygoda użytkowania

Bezpieczeństwo
i wygoda użytkowania

Wygładzi każde zagniecenie

Przepływ pary do 30 g/min oraz moc 1600 W gwarantują niesamowitą wydajność urządzenia. Sprawiają też, że możesz utrzymywać je w bezpiecznej odległości od prasowanego ubrania. 

Para generowana przez Jimmy GT306 przenika zarówno cienkie, jak i grube materiały, wygładzając nawet najtrudniejsze zagniecenia i nadając Twojej odzieży świeży, zadbany wygląd.

Dokładna parownica Jimmy GT306
Funkcja szybkiego nagrzewania Jimmy

Gotowa do działania w mniej niż minutę

Dzięki elementom grzewczym w kształcie litery U GT306 bardzo szybko się nagrzewa – zajmuje jej to około 40 sekund.

Urządzenie pod wysokim ciśnieniem generuje duże strumienie pary, która głęboko wnika w materiał. To oznacza, że parownica marki Jimmy doskonale radzi sobie z większością zagnieceń. Nieważne, jak bardzo pogniecione jest Twoje ubranie – z GT306 z łatwością przywrócisz je do idealnego stanu.

Dodatkowe akcesoria w zestawie

Dołączone do zestawu akcesoria ułatwią Ci korzystanie z parownicy. Wysokość stojaka na odzież możesz regulować, aby jak najlepiej dostosować go do swoich potrzeb. Duża, szeroka baza zapewnia wymagane obciążenie i stabilność.

Umieszczony na niej przełącznik nożny umożliwia wygodną obsługę GT306. W opakowaniu znajdziesz też praktyczny wieszak na ubrania oraz deskę do prasowania.

Dodatkowe akcesoria Jimmy

Bezpieczeństwo i wygoda użytkowania

Dodatkowe szczotki dołączone do zestawu sprawdzą się w wielu zastosowaniach. Szczotka szczelinowa nadaje się do czyszczenia wgłębień w kanapach i fotelach, a szczotka do materacy eliminuje kurz i roztocza z łóżek czy poduszek.

Urządzenie ma też zabezpieczenia przed przegrzaniem i przeładowaniem. Zbiornik na wodę o pojemności 1,3 l wystarczy na wyprasowanie wielu ubrań, jeśli jednak podczas użytkowania cały płyn wyparuje, parownica automatycznie się wyłączy, aby zapewnić Ci bezpieczeństwo.

Specyfikacja

Model

GT306

Pojemność zbiornika

1,3 l

Napięcie znamionowe

230 V

Moc znamionowa

1600 W

Częstotliwość znamionowa

50 Hz

Poziom głośności

< 70 dB

Czas pracy

> 30 min

Długość kabla

1,6 m