JIMMY H8 Flex

Z JIMMY H8 Flex bez trudu sprawisz, że każdy kąt w Twoim domu będzie lśnił czystością. Ten bezprzewodowy odkurzacz pionowy wyróżnia się mocą ssania sięgającą 185 AW, dzięki czemu w mgnieniu oka eliminuje brud. Został też wyposażony w czujnik kurzu i wyświetlacz LED, który znacznie ułatwia jego obsługę. Czas pracy urządzenia wynosi nawet 65 minut na jednym ładowaniu. Wyginana rura odkurzacza pozwala wygodnie sprzątać pod meblami, a dołączone do zestawu akcesoria pomogą Ci zadbać o porządek w każdym zakamarku.

Napięcie

25,2 V

Moc znamionowa

550 W

Moc ssania

185 AW

Poziom głośności

≤ 80 dBA

Pojemność zbiornika

0,5 l

Moc ssania odkurzacza

Moc ssania
185 AW

Czas pracy odkurzacza JV85 Pro

Do 45 minut
pracy w trybie ECO

Elastyczna metalowa rura

Elastyczna
metalowa rura

Inteligentny wyświetlacz LED

Inteligentny
wyświetlacz LED

Niezawodny w walce z brudem

Przekonaj się, jak szybko i skutecznie możesz pozbyć się brudu. Odkurzacz został wyposażony w bezszczotkowy silnik, który pracuje z mocą 550 W i zapewnia siłę ssania na poziomie około 185 AW. Dzięki temu błyskawicznie rozprawi się nawet z uporczywym kurzem, okruchami, sierścią czy włosami zaplątanymi w dywan. 

Co więcej, opatentowana technologia podwójnego cyklonu umożliwia eliminację cząsteczek z brudu ze skutecznością do 99,9% i zapobiega wtórnemu zanieczyszczeniu.

Wbudowany wyświetlacz LED

Ciesz się prostą obsługą odkurzacza i zyskaj wygodny dostęp do informacji dotyczących jego pracy. Model H8 Flex ma wbudowany niewielki ekran LED, na którym w czasie rzeczywistym wyświetlane są dane takie jak pozostały czas pracy, wybrany tryb czy ilość kurzu w otoczeniu.

Teraz wszystko, co może Ci się przydać, masz w zasięgu wzroku – wystarczy rzucić okiem!

Inteligentny czujnik kurzu

Zdarzyło Ci się kiedyś zastanawiać, czy Twoje mieszkanie zostało odpowiednio posprzątane? Nie masz pewności, czy odkurzacz wystarczająco dobrze poradził sobie z brudem? JIMMY H8 Flex pomoże Ci rozwiać podobne wątpliwości! 

 Urządzenie zostało wyposażone w inteligentny czujnik kurzu – aby sprawdzić jego stężenie, wystarczy spojrzeć na specjalny wskaźnik, który znajduje się na wyświetlaczu. Przykładowo, niebieski kolor oznacza, że otoczenie jest czyste, a czerwony, że jest bardzo brudne.

4 tryby pracy do wyboru

Dostosuj pracę odkurzacza do swoich oczekiwań lub do stopnia zabrudzenia podłogi. Model H8 Flex pozwala wybierać spośród 4 trybów sprzątania. Eco zapewnia najdłuższy czas pracy i idealnie sprawdza się na co dzień. W wypadku bardziej uporczywych zanieczyszczeń wybierz Turbo lub Max.

W trybie Auto odkurzacz automatycznie reguluje swoją pracę w zależności od rodzaju i stopnia zabrudzenia powierzchni.

Bezproblemowe odkurzanie w trudno dostępnych miejscach

Dzięki starannie przemyślanej konstrukcji odkurzacz ułatwi Ci sprzątanie trudno dostępnych miejsc. Wyginana rura umożliwia między innymi wygodne odkurzanie podłogi pod meblami – już nie musisz się schylać! 

Co więcej, główna szczotka urządzenia została wyposażona w diody LED, które pozwolą Ci na dokładne sprzątanie ciemnych zakamarków. Z JIMMY żaden brud się przed Tobą nie ukryje!

Długi czas pracy

Koniec z niechcianymi przerwami w sprzątaniu. Nie obawiaj się konieczności częstego ładowania odkurzacza! W połączeniu z elektryczną szczotką do podłóg JIMMY H8 Flex działa przez około 45 minut w trybie Eco, około 18 minut w trybie Turbo lub około 11 minut w trybie Max.

Czas pracy urządzenia bez elektrycznej szczotki sięga aż 65 minut w trybie Eco, 21 minut w trybie Turbo lub 11 minut w trybie Max. Ponadto akumulator odkurzacza można w prosty sposób zdemontować i wymienić.

Przyjazny użytkownikom

Przekonaj się, że sprzątanie wcale nie musi wymagać dużego wysiłku. Odkurzacz H8 Flex wyróżnia się ergonomiczną i stosunkowo lekką konstrukcją, dzięki czemu jest bardzo wygodny w obsłudze.

Został też wyposażony w duży zbiornik na kurz o pojemności 500 ml, którego opróżnianie nie sprawi Ci problemu – wystarczy nacisnąć przycisk. Nawet nie ubrudzisz sobie rąk! Co więcej, specjalny uchwyt ścienny umożliwia jednoczesne przechowywanie i ładowanie urządzenia.

Przydatne akcesoria w zestawie

Już wkrótce każdy zakamarek w Twoim domu może być nieskazitelnie czysty. Wystarczy, że wykorzystasz dołączone do zestawu akcesoria! 

Dzięki elektrycznej szczotce do materacy w mgnieniu oka pozbędziesz się kurzu i roztoczy z łóżka lub kanapy, a za pomocą szczotki do mebli 2 w 1 wyczyścisz stół, półki i inne powierzchnie. Szczotka szczelinowa pozwoli Ci odkurzyć na przykład wgłębienia w fotelach, a miękka szczotka i elastyczny wąż ułatwią sprzątanie trudno dostępnych miejsc.

Specyfikacja

Model

H8 Flex

Napięcie

25,2 V

Moc znamionowa

550 W

Moc ssania

185 AW

Pojemność akumulatora

2500 mAh

Silnik

Bezszczotkowy

Czas pracy z elektryczną szczotką

Max: do 11 min;
Turbo: do 18 min;
Eco: do 45 min;

Czas pracy bez elektrycznej szczotki

Max: do 11 min;
Turbo: do 21 min;
Eco: do 65 min;

Czas ładowania

Ok. 4-5 h

Poziom głośności

≤ 80 dBA

Pojemność zbiornika na kurz

0,5 l