JIMMY H8 Pro

Jimmy H8 Pro to bezprzewodowy odkurzacz, który waży jedynie 1,49 kg – jest więc niezwykle wygodny w użyciu. Moc ssania 160 AW, dołączone do zestawu wymienne szczotki oraz aż 4 tryby pracy umożliwiają efektywne, kompleksowe sprzątanie. Czas pracy do 70 minut sprawia, że dokładnie odkurzysz cały dom – nie musisz robić zbędnych przerw na ładowanie. Obsługę urządzenia ułatwia wbudowany wyświetlacz.

Napięcie

25,2 V

Moc znamionowa

500 W

Ciśnienie ssania

25 000 Pa

Moc ssania

160 AW

Czas ładowania

4-5 h

Pojemność zbiornika

0,5 l

Gdzie kupić?

Moc ssania odkurzacza

Moc ssania
160 AW

Czas pracy odkurzacza JV85 Pro

Do 70 minut
czasu pracy

Elastyczna metalowa rura

Elastyczna
metalowa rura

Inteligentny wyświetlacz LED

Inteligentny
wyświetlacz LED

Sprzątanie może być przyjemne

Ten lekki, bezprzewodowy odkurzacz o ergonomicznej konstrukcji idealnie sprawdzi się na co dzień. Możesz go wykorzystać wszędzie, gdzie chcesz – nie ogranicza Cię za krótki kabel lub zbyt duża waga urządzenia.

 Jimmy H8 Pro z łatwością zaniesiesz do garażu, samochodu, piwnicy czy na piętro. Podnoszenie go w celu odkurzania sufitu również nie sprawi Ci problemu. Od teraz możesz sprzątać bez większego wysiłku!

Przyjemne sprzątanie z Jimmy H8 Pro
Cztery pracy odkurzacza Jimmy H8 Pro

Wybieraj spośród 4 trybów pracy

Dzięki 4 trybom pracy dostosujesz H8 Pro do swoich potrzeb. Podczas odkurzania twardych podłóg, na przykład paneli, najlepiej sprawdzi się tryb eco. 

Tryb turbo nadaje się do czyszczenia dywanów, a tryb max pozwoli pozbyć się brudu z najbardziej wymagających powierzchni.

Z kolei inteligentny tryb auto sprawia, że odkurzacz rozpoznaje rodzaj podłogi i automatycznie dostosowuje do niej optymalną moc ssania.

Błyskawicznie radzi sobie z odpadami

Bezszczotkowy silnik odkurzacza charakteryzuje się prędkością sięgającą 100 000 obrotów na minutę. To, w połączeniu z opatentowaną technologią cykloniczną, która zapobiega między innymi blokowaniu się urządzenia, zwiększa wydajność H8 Pro.

Wyróżnia się on mocą ssania tak dużą, że bez problemu radzi sobie nawet z najtrudniejszymi odpadami – od kurzu przez okruchy, po zaplątane w dywan  włosy.

Szczotka do podłóg odpowiednia dla każdego

Szczotka do podłóg została wyposażona w wałek o przekątnej 50 mm z twardym i miękkim włosiem. Dokładnie sprząta większe śmieci, okruchy, a nawet najmniejsze cząsteczki kurzu. 

Jimmy H8 Pro zaspokoi również potrzeby właścicieli zwierząt domowych.  Specjalna konstrukcja szczotki zapobiega plątaniu się w nią włosów i sierści – nie zmarnujesz zatem zbyt wiele czasu na jej czyszczenie.

Przydatne akcesoria do odkurzaczy

Mnóstwo przydatnych akcesoriów w zestawie

Kompleksowe odkurzanie umożliwiają znajdujące się w zestawie akcesoria. Wyginany wysięgnik oraz rozciągany wąż pozwolą Ci posprzątać nawet najtrudniej dostępne i wysoko położone miejsca. 

 Za pomocą elektrycznej szczotki do materacy pozbędziesz się roztoczy – to idealne narzędzie dla alergików.

Szczotka 2w1 nadaje się do czyszczenia mebli, a szczotka szczelinowa umożliwia odkurzanie w wąskich przestrzeniach, takich jak na przykład wgłębienia w fotelach. Z kolei miękka szczotka pozwoli Ci zadbać nawet o wyjątkowo delikatne powierzchnie.

Higieniczne użytkowanie

Z łatwością utrzymasz Jimmy H8 Pro w czystości i ograniczysz swój kontakt ze śmieciami. Wałek szczotki oraz filtr możesz myć pod bieżącą wodą, co pozwoli Ci zachować je w dobrym stanie na dłużej.

Co więcej, opróżnianie pojemnika na odpady jest niesamowicie łatwe i wygodne – po prostu naciśnij przycisk i wysyp śmieci do kosza.

Najważniejsze informacje na wyświetlaczu

Czytelny wyświetlacz dostarczy Ci najważniejszych informacji dotyczących pracy odkurzacza. Za jego pomocą szybko poznasz poziom naładowania akumulatora oraz stan filtra. Sprawdzisz też aktualny tryb odkurzania.

Na ekranie wyświetlane są także kody błędów. Korzystając z tych informacji, z łatwością zachowasz H8 Pro w świetnym stanie i optymalnie zaplanujesz sprzątanie.

Wbudowany ekran LED Jimmy JV85
Akumulator do odkurzacza Jimmy JV85

Wytrzymały akumulator

Za długi czas pracy urządzenia odpowiada jego wytrzymały akumulator. Składa się on z 7 ogniw 3000 mAh i umożliwia odkurzanie nawet przez 70 minut w trybie eco, 30 minut w trybie turbo i około 15 minut w trybie max.

Odkurzacz wygodnie naładujesz podczas pionowego przechowywania za pomocą specjalnej bazy. Możesz też wyjąć akumulator i ładować go oddzielnie, a także wymienić.

Specyfikacja

Model

H8 Pro

Pojemność zbiornika

0,5 l

Napięcie

25,2 V

Moc znamionowa

500 W

Ciśnienie ssania

25 000 Pa

Moc ssania

160 AW

Poziom głośności

80 dB

Maksymalny czas pracy

70 min