Jimmy H8 Upgrade

Jimmy H8 Upgrade to udoskonalona wersja modelu H8, wyposażona w elastyczną rurę, dla jeszcze większego komfortu użytkowania. Odkurzacz łączy w sobie lekką wagę 1,49 kg z ogromnymi możliwościami. Czas pracy do 60 minut wystarczy na dokładne posprzątanie nawet dużego domu, a 4 tryby odkurzania i dodatkowe szczotki w zestawie zwiększają wszechstronność urządzenia. Moc ssania 160 AW sprawia, że H8 Upgrade błyskawicznie zasysa odpady, a obsługę odkurzacza ułatwia wbudowany wyświetlacz. Marka Jimmy należy do ekosystemu Xiaomi.

Napięcie

25,2 V

Moc znamionowa

500 W

Ciśnienie ssania

25 000 Pa

Moc ssania

160 AW

Poziom głośności

80 dB

Pojemność zbiornika

0,5 l

Moc ssania odkurzacza

Moc ssania
160 AW

Czas pracy odkurzacza JV85 Pro

Do 60 minut czasu
pracy w trybie ECO

Elastyczna metalowa rura

Elastyczna
metalowa rura

Inteligentny wyświetlacz LED

Inteligentny
wyświetlacz LED

Bez wysiłku odkurzysz cały dom

Bezprzewodowy design urządzenia pozwala zanieść je wszędzie, gdzie będzie Ci potrzebne — na piętro, do piwnicy, a nawet do samochodu. Zbyt krótki kabel nie będzie ograniczał Twojego pola działania. Co więcej, Jimmy H8 Upgrade jest niesamowicie lekki. Podniesienie go w celu odkurzenia sufitu lub przeniesienie między pomieszczeniami nie wymaga więc większego wysiłku. Dodatkowo elastyczna rura pozwoli dotrzeć do trudno dostępnych miejsc, na przykład, pod łóżkiem lub stołem.

4 tryby pracy dla wielu zastosowań

4 tryby pracy umożliwiają dostosowanie działania odkurzacza do Twoich potrzeb, rodzaju podłogi oraz stopnia jej zabrudzenia. Panele czy kafelki najlepiej czyścić w trybie eco, natomiast do odkurzania dywanów doskonale nadaje się tryb turbo. Z kolei tryb max stosuj w wypadku najbardziej wymagających powierzchni. Odkurzacz może też sam rozpoznać rodzaj podłogi i automatycznie dostosować do niej swoją moc — aby skorzystać z tej możliwości, uruchom tryb auto.

Uniwersalna szczotka do podłóg

Odkurzacz ma szczotkę do podłóg, która doskonale sprawdza się na różnego rodzaju powierzchniach. Wałek o średnicy 50 mm z kombinacją miękkiego i twardego włosia precyzyjnie zbiera nie tylko większe odpady, ale też najdrobniejsze cząsteczki kurzu. To nie koniec zalet szczotki! Została ona zaprojektowana taki sposób, aby nie plątały się w nią włosy czy sierść — Jimmy H8 Upgrade to zatem idealny wybór również dla właścicieli zwierząt domowych.

Dodatkowe szczotki w zestawie

W zestawie znajdziesz też kilka dodatkowych szczotek, które możesz swobodnie wymieniać. Szczotka 2w1 pozwoli Ci wyczyścić meble, a szczotka szczelinowa umożliwia odkurzanie wgłębień w sofach i fotelach. Jeśli zaś chcesz pozbyć się roztoczy z łóżka czy kanapy, użyj elektrycznej szczotki do materacy.

Nie oprą mu się nawet najbardziej uciążliwe śmieci

Za wyjątkową wydajność odkurzacza odpowiada jego pracujący z prędkością 110 000 obrotów na minutę bezszczotkowy silnik, a także opatentowany, horyzontalny design cykloniczny, który zapobiega blokowaniu się urządzenia. Te zaawansowane rozwiązania gwarantują zwiększoną moc ssania, dzięki której H8 Upgrade szybko i skutecznie eliminuje brud — od kurzu, przez okruchy, aż po sierść czy zaplątane w dywan włosy.

Ultrawydajny akumulator

Jimmy H8 Upgrade zapewnia również długi czas pracy. W trybie eco możesz odkurzać nawet przez 60 minut, w trybie turbo 25 minut, a w trybie max około 13 minut. Odpowiada za to wydajny akumulator, który składa się z 7 ogniw 2500 mAh. Odkurzacz naładujesz podczas jego przechowywania za pomocą specjalnego uchwytu ściennego. Możliwe jest również odłączenie akumulatora i ładowanie go oddzielnie. Da się go także wymienić — w ten sposób przedłużysz żywotność urządzenia.

Łatwo zadbasz o jego czystość

Odkurzanie za pomocą Jimmy H8 Upgrade jest bezpieczne i higieniczne. Filtr oraz wałek szczotki możesz myć pod bieżącą wodą — to pozwoli zachować je w czystości i przedłużyć ich żywotność. Co więcej, opróżnianie pojemnika na odpady odkurzacza jest bajecznie proste — wystarczy, że naciśniesz przycisk i wysypiesz śmieci do kosza. Nawet nie ubrudzisz sobie rąk!

Wygodny dostęp do najważniejszych informacji

Pracę z Jimmy H8 Upgrade ułatwi Ci wbudowany ekran. Wyświetlane są na nim informacje dotyczące poziomu naładowania akumulatora, statusu filtra, a także aktualnego trybu pracy. Wyświetlacz pokazuje również kody ewentualnych błędów. Dzięki temu od razu dowiesz się, w jakim stanie jest Twój odkurzacz, zadbasz o jego odpowiednią konserwację i jeszcze lepiej zaplanujesz sprzątanie.