JIMMY H8

Jimmy H8 to bezprzewodowy odkurzacz, który łączy w sobie lekką wagę 1,49 kg z ogromnymi możliwościami. Czas pracy do 60 minut wystarczy na dokładne posprzątanie nawet dużego domu, a 4 tryby odkurzania i dodatkowe szczotki w zestawie zwiększają wszechstronność urządzenia. Moc ssania 160 AW sprawia, że H8 błyskawicznie zasysa odpady, a obsługę odkurzacza ułatwia wbudowany wyświetlacz

Napięcie

25,2 V

Moc znamionowa

500 W

Ciśnienie ssania

25 000 Pa

Moc ssania

160 AW

Poziom głośności

80 dB

Pojemność zbiornika

0,5 l

Gdzie kupić?

Moc ssania odkurzacza

Moc ssania
160 AW

Czas pracy odkurzacza JV85 Pro

Do 60 minut czasu
pracy w trybie ECO

Elastyczna metalowa rura

Elastyczna
metalowa rura

Inteligentny wyświetlacz LED

Inteligentny
wyświetlacz LED

Bez wysiłku odkurzysz cały dom

Bezprzewodowy design urządzenia pozwala zanieść je wszędzie, gdzie będzie Ci potrzebne – na piętro, do piwnicy, a nawet do samochodu. Zbyt krótki kabel nie będzie ograniczał Twojego pola działania.

 Co więcej, Jimmy H8 jest niesamowicie lekki. Podniesienie go w celu odkurzenia sufitu lub przeniesienie między pomieszczeniami nie wymaga więc większego wysiłku.

Odkurzacz bezprzewodowy Jimmy H8
Cztery tryby odkurzania w Jimmy H8

Aż 4 tryby odkurzania

4 tryby pracy umożliwiają dostosowanie działania odkurzacza do Twoich potrzeb, rodzaju podłogi oraz stopnia jej zabrudzenia.

Panele czy kafelki najlepiej czyścić w trybie eco, natomiast do odkurzania dywanów doskonale nadaje się tryb turbo. Z kolei tryb max stosuj w wypadku najbardziej wymagających powierzchni.

Odkurzacz może też sam rozpoznać rodzaj podłogi i automatycznie dostosować do niej swoją moc – aby skorzystać z tej możliwości, uruchom tryb auto.

Uniwersalna szczotka do podłóg

Odkurzacz ma szczotkę do podłóg, która doskonale sprawdza się na różnego rodzaju powierzchniach. Wałek o średnicy 50 mm z kombinacją miękkiego i twardego włosia precyzyjnie zbiera nie tylko większe odpady, ale też najdrobniejsze cząsteczki kurzu.

To nie koniec zalet szczotki! Została ona zaprojektowana taki sposób, aby nie plątały się w nią włosy czy sierść – Jimmy H8 to zatem idealny wybór również dla właścicieli zwierząt domowych.

Ultrawydajny akumulator

Jimmy H8 zapewnia również długi czas pracy. W trybie eco możesz odkurzać nawet przez 60 minut, w trybie turbo 25 minut, a w trybie max około 13 minut. Odpowiada za to wydajny akumulator, który składa się z 7 ogniw 2500 mAh

Odkurzacz naładujesz podczas jego przechowywania za pomocą specjalnego uchwytu ściennego. Możliwe jest również odłączenie akumulatora i ładowanie go oddzielnie. Da się go także wymienić – w ten sposób przedłużysz żywotność urządzenia.

Akumulatory odkurzaczy Jimmy
Wbudowany ekran LED Jimmy JV85

Wygodny dostęp do najważniejszych informacji

Pracę z Jimmy H8 ułatwi Ci wbudowany ekran. Wyświetlane są na nim informacje dotyczące poziomu naładowania akumulatora, statusu filtra, a także aktualnego trybu pracy. 

Wyświetlacz pokazuje również kody ewentualnych błędów. Dzięki temu od razu dowiesz się, w jakim stanie jest Twój odkurzacz, zadbasz o jego odpowiednią konserwację i jeszcze lepiej zaplanujesz sprzątanie.

Łatwo zadbasz o jego czystość

Odkurzanie za pomocą Jimmy H8 jest bezpieczne i higieniczne. Filtr oraz wałek szczotki możesz myć pod bieżącą wodą – to pozwoli zachować je w czystości i przedłużyć ich żywotność.

Co więcej, opróżnianie pojemnika na odpady odkurzacza jest bajecznie proste – wystarczy, że naciśniesz przycisk i wysypiesz śmieci do kosza. Nawet nie ubrudzisz sobie rąk!

Specyfikacja

Model

H9 Pro

Pojemność zbiornika

0,6 l

Napięcie

25,2 V

Moc znamionowa

500 W

Ciśnienie ssania

25 000 Pa

Moc ssania

160 AW

Poziom głośności

80 dB

Czas pracy ze szczotką elektryczną

Eco: 35 min./Turbo: 18 min./Max: 11 min.

Czas pracy bez szczotki elektrycznej

Eco: 60 min./Turbo: 25 min./Max: 13 min.

Silnik

Bezszczotkowy silnik cyfrowy o wysokiej wydajności