Jimmy H9 Flex

Przekonaj się, że odkurzanie wcale nie musi być przykrym obowiązkiem. Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Jimmy H9 Flex szybko i skutecznie eliminuje brud, a dzięki ergonomicznej konstrukcji i zginanej rurze jest niezwykle wygodny w użyciu. Jego silnik wyróżnia się mocą nawet 550 W, a wchodzące w skład zestawu akcesoria pozwolą dokładnie odkurzyć każdy zakamarek w Twoim domu. Urządzenie ma także wbudowany wyświetlacz LED oraz inteligentny czujnik kurzu.

Czas ładowania

Ok. 4-5 h

Moc znamionowa

550 W

Ciśnienie ssania

25 000 Pa

Moc ssania

200 AW

Poziom głośności

82 dBA

Pojemność zbiornika

0,6 l

Moc ssania odkurzacza

Moc ssania
200 AW

Czas pracy odkurzacza JV85 Pro

Do 80 minut czasu
pracy w trybie ECO

Elastyczna metalowa rura

Elastyczna
metalowa rura

Inteligentny wyświetlacz LED

Inteligentny
wyświetlacz LED

Imponująca wydajność

Z Jimmy w mgnieniu oka pozbędziesz się brudu. Odkurzacz H9 Flex został wyposażony w bezszczotkowy silnik o wysokiej wydajności, który pozwala cieszyć się mocą czyszczącą na poziomie 200 AW. To oznacza, że bez problemu radzi sobie z kurzem, okruchami i sierścią. Skutecznie eliminuje nawet zanieczyszczenia ukryte w szczelinach w podłodze. Urządzenie wykorzystuje też opatentowaną technologię podwójnej filtracji cyklonicznej, dzięki której eliminuje do 99,9% drobnych cząsteczek brudu i zapobiega wtórnemu zanieczyszczeniu.

Wytrzymały akumulator

Nie obawiaj się konieczności przerywania sprzątania w celu naładowania odkurzacza. Jimmy H9 Flex został wyposażony w wytrzymały akumulator, który zapewnia czas pracy do 55 minut, gdy używasz elektrycznej szczotki do podłóg lub nawet do 80 minut, jeśli ją zdemontujesz. Dołączony do zestawu uchwyt ścienny umożliwia wygodne ładowanie urządzenia podczas jego przechowywania. Co więcej, gdy akumulator zacznie się starzeć, możesz go odłączyć i wymienić – nie musisz kupować nowego odkurzacza!

Kilka trybów pracy do wyboru

Teraz z łatwością dostosujesz działanie odkurzacza do swoich potrzeb. Jimmy H9 Flex oferuje kilka trybów odkurzania do wyboru. Eco zapewnia najdłuższy czas pracy i doskonale sprawdza się na co dzień. Turbo i Max idealnie nadają się do usuwania trudniejszych, bardziej wymagających zanieczyszczeń. Dostępny jest również tryb Auto, w którym odkurzacz inteligentnie wykrywa rodzaj podłogi i stopień jej zabrudzenia, aby automatycznie dostosować do niej odpowiednią siłę ssania.

Inteligentne rozwiązania

Ułatw sobie odkurzanie. Jimmy H9 Flex został wyposażony w ekran LED, na którym wyświetlane są najważniejsze informacje dotyczące jego pracy takie jak poziom naładowania akumulatora i aktualny tryb. Urządzenie ma także inteligentny czujnik kurzu, który wykrywa stopień zabrudzenia odkurzanej powierzchni. Gdy widoczny na ekranie pasek jest czerwony, to oznacza, że jest ona bardzo brudna, a gdy jest niebieski, to oznacza, że jest czysta. Już nie musisz się zastanawiać, czy udało Ci się dokładnie odkurzyć dom!

Zaprojektowany dla Twojej wygody

Z H9 Flex sprzątanie staje się przyjemne. Odkurzacz wyróżnia się bezprzewodową, ergonomiczną konstrukcją, dzięki której korzystanie z niego jest bardzo proste i komfortowe. Zginana rura pozwala wygodnie odkurzyć przestrzeń pod meblami, a szczotka do podłóg została wyposażona w 6 diod LED, które ułatwiają sprzątanie ciemnych zakamarków – teraz żaden brud się przed Tobą nie ukryje! Ponadto zbiornik na odpady odkurzacza ma pojemność 0,6 l i jest bardzo prosty w opróżnianiu – wystarczy nacisnąć przycisk!

Wymienne szczotki w zestawie

Już wkrótce każdy kąt w Twoim domu może lśnić czystością. Zestaw zawiera także kilka wymiennych szczotek, które znacznie ułatwią Ci sprzątanie. Szczotka do mebli 2w1 idealnie nadaje się na przykład do czyszczenia blatów, a szczotka szczelinowa umożliwia odkurzanie wąskich przestrzeni i wgłębień w fotelach. Za pomocą elektrycznej szczotki do materacy z łatwością pozbędziesz się kurzu z łóżka lub sofy, a miękka szczotka i elastyczny wąż pomogą Ci w sprzątaniu trudno dostępnych miejsc.