JIMMY H9 Pro

Tym, co wyróżnia bezprzewodowy odkurzacz Jimmy H9 Pro, jest długi czas pracy do 80 minut oraz przyjazna użytkownikowi, ergonomiczna konstrukcja. Dzięki 4 trybom odkurzania i dodatkowym akcesoriom dostępnym w zestawie dokładnie posprzątasz każdy kąt w swoim domu. Co więcej, wbudowany wyświetlacz LED dostarczy Ci najważniejszych informacji dotyczących pracy urządzenia.

Napięcie

28,8 V

Moc znamionowa

600 W

Ciśnienie ssania

25 000 Pa

Przepływ powietrza

1,35 m3/min.

Moc ssania

200 AW

Czas ładowania

4-5 h

Pojemność zbiornika

0,6 l

Gdzie kupić?

Moc ssania odkurzacza

Moc ssania
200 AW

Czas pracy odkurzacza JV85 Pro

Do 80 minut czasu
pracy w trybie ECO

Elastyczna metalowa rura

Elastyczna
metalowa rura

Inteligentny wyświetlacz LED

Inteligentny
wyświetlacz LED

Błyskawicznie zasysa śmieci i kurz

Opatentowane technologie cykloniczne oraz bezszczotkowy silnik 600 W pracujący z prędkością nawet 110 000 obrotów na minutę gwarantują niesamowitą wydajność odkurzacza.

Moc ssania Jimmy H9 Pro sięga 200 AW, co oznacza, że urządzenie fantastycznie radzi sobie z nawet najbardziej uciążliwymi zanieczyszczeniami. Kurz, okruchy, sierść – nic mu się nie oprze.

Bezszczotkowy odkurzacz bezprzewodowy
Cztery tryby odkurzania Jimmy H9 Pro

Aż 4 tryby odkurzania

Wybieraj spośród 4 dostępnych trybów i dostosuj pracę H9 Pro do swoich oczekiwań. 

W wypadku paneli najlepiej sprawdzi się tryb eco, a do odkurzania dywanów nadaje się tryb turbo. 

Zależy Ci na dokładnym czyszczeniu szczególnie wymagających powierzchni? Wybierz tryb max. Jeśli zaś włączysz tryb auto, odkurzacz sam rozpozna rodzaj podłogi i automatycznie dobierze odpowiednią moc ssania.

Wymienne szczotki - wielość zastosowań

Szereg praktycznych akcesoriów dołączonych do zestawu pozwoli Ci kompleksowo posprzątać mieszkanie. Szczotka 2w1 sprawdzi się podczas czyszczenia mebli, a miękka szczotka delikatnie zbierze śmieci z powierzchni bardziej podatnych na uszkodzenia.

Wykorzystaj szczotkę szczelinową, aby odkurzyć wgłębienia w kanapach czy fotelach. Z kolei elektryczna szczotka do materacy pomoże Ci wyeliminować roztocza – dzięki niej Jimmy H9 Pro stanowi świetny wybór również dla alergików.

Niesamowicie wytrzymały akumulator

Dzięki litowemu akumulatorowi o sporej pojemności odkurzacz po jednym naładowaniu pracuje nawet przez 80 minut w trybie eco, do 30 minut w trybie turbo lub około 17 minut w trybie max. 

 Jimmy H9 Pro możesz ładować za pomocą specjalnej bazy.

Możliwe jest także wyjęcie akumulatora i ładowanie go oddzielnie przy użyciu dedykowanej ładowarki. W razie konieczności da się go również wymienić.

Akumulatory odkurzaczy Jimmy
Wbudowany ekran LED Jimmy JV85

Najważniejsze informacje wyświetlane na wbudowanym ekranie

W mgnieniu oka poznasz wszystkie najważniejsze informacje związane z odkurzaczem. Umożliwia to wbudowany ekran LED, na którym wyświetlane są poziom naładowania akumulatora oraz status filtra.

Za pośrednictwem wyświetlacza dowiesz się także, w jakim trybie aktualnie pracuje H9 Pro. To praktyczne rozwiązanie sprawi, że bez problemu zadbasz o dobry stan urządzenia i jeszcze lepiej zaplanujesz sprzątanie.

Higieniczne odkurzanie

Pojemność zbiornika na odpady Jimmy H9 Pro wynosi aż 0,6 l, co oznacza, że nie musisz opróżniać go zbyt często. Co więcej, aby wyrzucić z niego zgromadzone śmieci, wystarczy nacisnąć przycisk – dzięki temu ograniczysz swój kontakt z zanieczyszczeniami. 

Ponadto, pojemnik, filtr oraz wałek szczotki możesz umyć pod bieżącą wodą, przedłużając w ten sposób ich żywotność.

Łatwy w czyszczeniu odkurzacz

Opatentowane rozwiązania dla Twojej wygody

Odkurzacz jest bezprzewodowy i nie waży zbyt wiele. Dzięki temu z łatwością zaniesiesz go wszędzie, gdzie chcesz – na drugie piętro, do piwnicy, a nawet do samochodu. Bez problemu możesz go też odnieść, aby odkurzyć sufit lub wysoko położone półki.

Ergonomiczna konstrukcja odkurzacza i jego opatentowany uchwyt odciążają mięśnie i nadgarstki,
zapewniając komfort podczas sprzątania. Co więcej, wyginana rura urządzenia automatycznie dostosowuje swoje ułożenie i umożliwia wygodne odkurzanie trudniej dostępnych miejsc takich jak podłoga pod meblami.

Specyfikacja

Model

H9 Pro

Pojemność zbiornika

0,6 l

Napięcie

28,8 V

Moc znamionowa

600 W

Ciśnienie ssania

25 000 Pa

Moc ssania

200 AW

Poziom głośności

82 dB

Czas ładowania

4-5 h