JIMMY HW10 Pro

Przekonaj się, że sprzątanie może być proste i przyjemne. JIMMY HW10 Pro pozwoli Ci nie tylko dokładnie odkurzyć podłogi, ale też umyć je na mokro. Wyróżnia się imponującą mocą i czasem pracy do 80 minut na jednym ładowaniu. Doskonale sprawdzi się na różnego rodzaju powierzchniach – od płytek po wykładziny. W zestawie znajdziesz też kilka przydatnych akcesoriów, w tym osobne rolki do podłóg twardych i do dywanów. Urządzenie oferuje także funkcję automatycznego czyszczenia i suszenia szczotki.

Napięcie znamionowe

25,2 V

Moc znamionowa

350 W

Akumulator

3800 mAh

Poziom głośności

Ok. 80 dBA

Czas pracy (odkurzacz ręczny)

ok. 80 min w trybie Eco

Czas pracy (odkurzacz pionowy)

Floor: ok. 35 min, Carpet: ok. 20 min

Uniwersalne urządzenie 3 w 1

Już wkrótce wszystkie powierzchnie w Twoim domu mogą lśnić czystością. Model HW10 Pro świetnie sprawdzi się w roli odkurzacza pionowego i ręcznego, za jego pomocą możesz też umyć podłogi na mokro. Urządzenie ma wbudowany lekki i wydajny silnik, który został dodatkowo uszczelniony i wyróżnia się wodoodpornością IPX6. Wszystko to pozwala korzystać z niego bez obaw – nie musisz się martwić, że odkurzacz przecieknie lub zostanie uszkodzony!

Doskonała szczotka do podłóg – 2 rolki w zestawie

Odkurzacz został wyposażony w specjalnie zaprojektowaną szczotkę do podłóg, dzięki której doskonale radzi sobie na różnego rodzaju powierzchniach. W zestawie znajdziesz też 2 rolki. Jedna z nich pozwoli Ci skutecznie odkurzyć dywany. Druga doskonale nadaje się do sprzątania paneli i płytek – bez problemu eliminuje zarówno suche, jak i mokre zanieczyszczenia. Co więcej, dzięki przemyślanej konstrukcji szczotka umożliwia dokładne odkurzanie również w rogach pomieszczeń i wzdłuż ścian.

Niezawodny sojusznik w walce z brudem

Z JIMMY HW10 Pro w mgnieniu oka rozprawisz się z nawet najbardziej uporczywym brudem. Urządzenie wyróżnia się mocą 350 W, a dzięki wydajnemu silnikowi skutecznie eliminuje kurz, okruchy, włosy czy sierść. Może też automatycznie wykrywać odkurzane powierzchnie i dostosowywać do nich siłę ssania. W efekcie szybko usuwa różnego rodzaju odpady, zużywając przy tym mniej energii. Do dyspozycji masz także kilka trybów pracy – Eco i Max (odkurzacz ręczny) lub Floor i Carpet (odkurzacz pionowy).

Funkcja mopowania

Zadbaj o to, aby podłogi w Twoim domu były olśniewająco czyste. Odkurzacz HW10 Pro oferuje funkcję mopowania – został wyposażony w zbiornik na wodę oraz specjalny spryskiwacz. Dzięki temu podczas sprzątania możesz rozpylać dokładnie tyle płynu, ile potrzebujesz. Nie musisz obawiać się zacieków! Co więcej, urządzenie doskonale radzi sobie z plamami, wykorzystując do tego mniej wody niż zwykły mop. Sprawia też, że umyte powierzchnie schną znacznie szybciej.

Automatycznie się wyczyści

Nie obawiaj się nieprzyjemnych zapachów – bez trudu zachowasz szczotkę odkurzacza w czystości. Nie musisz nawet brudzić sobie rąk! Model HW10 Pro pozwala korzystać z funkcji automatycznego czyszczenia – wystarczy umieścić go w bazie i nacisnąć przycisk, a jego rolka i kanał powietrzny zostaną dokładnie umyte czystą wodą. Następnie nastąpi suszenie szczotki za pomocą delikatnych podmuchów powietrza. I to wszystko – Ty już nie musisz tracić czasu!

Inteligentna praca

Odkurzacz HW10 Pro korzysta z kilku inteligentnych rozwiązań, dzięki którym jego obsługa jest dużo wygodniejsza. Wbudowany wyświetlacz OLCD dostarczy Ci informacji dotyczących statusu urządzenia i aktualnego poziomu naładowania akumulatora. Przypomni Ci również o konieczności przeprowadzenia wybranych czynności konserwacyjnych. Produkt oferuje także specjalne komunikaty głosowe – powiadomi Cię na przykład o konieczności opróżnienia zbiornika na brudną wodę lub o ukończeniu automatycznego czyszczenia.

Nawet 80 minut odkurzania

Już nie musisz niepotrzebnie przerywać sprzątania, żeby naładować odkurzacz. Model HW10 Pro został wyposażony w wydajny akumulator, który zapewnia długi czas pracy. W trybie Eco urządzenie działa nawet przez 80 minut, w trybie Max do 30 minut, w trybie Floor przez około 35 minut, a w trybie Carpet do 20 minut. Ponadto wchodząca w skład zestawu baza pozwala ładować sprzęt podczas jego przechowywania. Co więcej, gdy akumulator się zużyje, możesz wymienić go na nowy – nie trzeba kupować kolejnego odkurzacza!

Ulepszona konstrukcja

Teraz możesz odkurzać i myć podłogę bez większego wysiłku. Odkurzacz JIMMY HW10 Pro wyróżnia się ergonomiczną konstrukcją, a jego szczotka została wyposażona w dodatkowe kółka, co znacznie ułatwia jego prowadzenie i zapewnia większy komfort użytkowania. Co więcej, dzięki oddzielnym zbiornikom na brudną wodę i odpady nie musisz się martwić, że zanieczyszczenia ponownie znajdą się na dopiero co umytej podłodze.

Przydatne akcesoria w zestawie

W skład zestawu wchodzą także dodatkowe akcesoria, które pomogą Ci zadbać o porządek w każdym zakamarku. Elektryczna szczotka pozwoli Ci dokładnie wyczyścić materace i nie tylko, a szczotka szczelinowa ułatwi odkurzanie wgłębień w kanapach czy fotelach. W opakowaniu znajdziesz też szczotkę 2 w 1, która doskonale nada się na przykład do sprzątania powierzchni mebli. Ciekawym dodatkiem jest także butelka detergentu. Za jego pomocą bez trudu sprawisz, że Twoja podłoga będzie lśnić czystością.