JIMMY HW10

Ułatw sobie sprzątanie i oszczędzaj czas – z Jimmy HW10 możesz odkurzać i myć podłogę jednocześnie! Urządzenie wyróżnia się siłą ssania 18 000 Pa, dzięki czemu doskonale radzi sobie z brudem. Jego obsługę ułatwiają specjalne komunikaty głosowe oraz wbudowany ekran OLCD. Produkt ma osobne wałki do sprzątania podłóg twardych i dywanów, sprawdzi się też w roli odkurzacza ręcznego. Funkcja samoczyszczenia sprawia, że nie musisz brudzić sobie rąk, a wytrzymały akumulator zapewnia czas pracy do 80 minut.

Napięcie znamionowe

25,2 V

Moc znamionowa

400 W

Rodzaj filtra

MIF

Poziom głośności

82 dBA

Siła ssania

18 000 Pa

Pojemność zbiornika

0,5 l

Gdzie kupić?

Wielofunkcyjne urządzenie 3w1

Nie musisz kupować kilku różnych urządzeń do sprzątania podłóg i mebli. Wystarczy jeden wielofunkcyjny produkt marki Jimmy! HW10 umożliwia odkurzanie podłóg i dywanów, a także mycie wybranych powierzchni na mokro. Może też pełnić rolę odkurzacza ręcznego, za pomocą którego z łatwością wyczyścisz meble. Urządzenie wyróżnia się przy tym ergonomiczną, bezprzewodową konstrukcją, dzięki której zapewnia komfort użytkowania – przekonaj się, że sprzątanie wcale nie musi być zbyt męczące!

Idealnie czysta podłoga

Spraw, że podłogi w Twoim domu będą lśnić czystością. Bezszczotkowy silnik o mocy 350W sprawia, że HW10 szybko i skutecznie eliminuje kurz, włosy i okruchy. Co więcej, dzięki specjalnej konstrukcji szczotki urządzenie pozwala dokładnie odkurzać wzdłuż ścian i w trudno dostępnych kątach. Z Jimmy masz też całkowitą kontrolę nad ilością rozpylanej wody podczas mycia. To oznacza, że podłoga bardzo szybko schnie, a Ty nie musisz obawiać się powstawania zacieków lub zamoczenia dywanu.

Sprawdzi się na każdej powierzchni

W Twoim domu znajdują się i dywany, i twarde podłogi? Z Jimmy bez trudu doprowadzisz je do porządku! Odkurzacz oferuje 2 różne wałki do szczotki. Jeden z nich idealnie nadaje się do czyszczenia powierzchni takich jak panele czy kafelki. Usuwa zarówno mokre, jak i suche plamy – niestraszne mu nawet rozlane mleko czy kawa. Drugi wałek świetnie sprawdzi się w wypadku dywanów – skutecznie eliminuje ukryte w ich włóknach okruchy, kurz i sierść. Ponadto odkurzacz inteligentnie dostosowuje siłę ssania do czyszczonej powierzchni.

Dodatkowe akcesoria w zestawie

W zestawie znajdziesz też kilka wymiennych końcówek, które pomogą Ci dokładnie posprzątać każdy zakamarek. Szczotka szczelinowa 2w1 ułatwi Ci odkurzanie wąskich przestrzeni i wgłębień w fotelach, a szczotka 2w1 do tapicerek pozwoli na przykład wyczyścić kanapy. Dostępna jest również elektryczna szczotka do materacy, za pomocą której pozbędziesz się kurzu z łóżka czy kanapy. Zestaw zawiera także 0,5-litrową butelkę środka czyszczącego.

Sam się wyczyści

Już nie musisz brudzić sobie rąk ani tracić czasu na czyszczenie wałków szczotki odkurzacza. Wystarczy nacisnąć przycisk, a urządzenie automatycznie umyje je czystą wodą ze zbiornika, a następnie wysuszy. Dzięki temu możesz mieć pewność, że dopiero co zebrany brud nie znajdzie się z powrotem na czystej podłodze. Nie musisz też obawiać się przykrego zapachu. Przechowywanie odkurzacza i akcesoriów również nie sprawi Ci problemu – pozwala na to wchodząca w skład zestawu baza z funkcją ładowania.

Długi czas pracy

Odkurzacz HW10 został wyposażony w wytrzymały akumulator o dużej pojemności, dzięki któremu zapewnia imponująco długi czas pracy. Gdy używasz go jako odkurzacza ręcznego, w trybie Eco wytrzymuje nawet 80 minut, a w trybie Max około 30 minut. Jako odkurzacz pionowy może pracować do 40 minut w trybie Floor lub do 20 minut w trybie Carpet. Istnieje też możliwość odłączenia akumulatora. Gdy się już zestarzeje, wystarczy go wymienić – nie musisz kupować nowego odkurzacza!

Ułatwiona obsługa

Czy obsługa odkurzacza może być jeszcze prostsza? Jimmy udowadnia, że tak! HW10 ma wbudowany czytelny ekran OLCD, na którym wyświetlane są między innymi powiadomienia dotyczące konserwacji, poziom naładowania akumulatora i aktualny tryb pracy. Urządzenie zapewnia też pomocne komunikaty głosowe. Może na przykład przypomnieć Ci o konieczności uzupełnienia zbiornika na wodę. Powiadomi Cię także o potrzebie wyczyszczenia wałka szczotki.