Jimmy HW9 Pro

Pozbądź się brudu szybko i skutecznie. Jimmy HW9 Pro to bezprzewodowy odkurzacz pionowy z funkcją mopowania, który zadba o kompleksowe czyszczenie różnych powierzchni. Zastosowanie silnika bezszczotkowego przekłada się na wysoką wydajność, cichą pracę i lekką wagę urządzenia. Udoskonalona konstrukcja pozwala wygodnie sprzątać trudno dostępne miejsca, a wyświetlacz LED i asystent głosowy ułatwiają obsługę. Dodatkowo HW9 Pro czyści i suszy wałek szczotki, dzięki czemu unikniesz bezpośredniego kontaktu z brudem.

Czas ładowania

Ok. 4-5 h

Moc znamionowa

300 W

Pojemność akumulatora

3000 mAh / 75,6 Wh

Czas ładowania

4-5 h

Czas pracy

22 min (odkurzanie dywanu), 35 min (czyszczenie twardych powierzchni)

Pojemność zbiornika na czystą/brudną wodę

0.4 l

Niezastąpiony w walce z brudem

Jimmy HW9 Pro dokładnie usuwa brud pozostawiając powierzchnie wolne od zanieczyszczeń. W trybie Auto automatycznie dostosowuje moc ssania do stopnia zabrudzenia powierzchni. Uporczywe plamy, włosy, kurz – nic nie umknie jego uwadze. Co więcej, zbiornik na czystą wodę posiada element z jonami srebra, które działają antybakteryjnie i usuwają do 99,9% bakterii.

Mocny silnik bezszczotkowy

Urządzenie skutecznie rozprawia się z uciążliwym brudem za sprawą silnika bezszczotkowego. Powstał ze stopu magnezu, co przekłada się na wodoodporność na poziomie IPX8. Jego wydajność wzrosła o 15% względem poprzednich modeli, dzięki czemu praca odkurzacza jest wydajniejsza. Z kolei waga produktu została zredukowana o 35%. Dodatkowo Jimmy HW9 Pro zapewnia cichą pracę, nie musisz zatem obawiać się uciążliwego szumu.

Wyczyścisz niemal każdy zakamarek

Z Jimmy HW9 Pro pozbędziesz się brudu również z trudno dostępnych miejsc. Urządzenie pozwala odkurzać nawet pod kątem 180°, więc bez problemu wyczyścisz przestrzeń pod łóżkiem, kanapą, szafą itp. Dodatkowo specjalna konstrukcja szczotki umożliwia mycie i odkurzanie wzdłuż ścian. Przekonaj się sam!

Idealny do dywanów i twardych powierzchni

Odkurzacz sprawdzi się w przypadku różnego rodzaju podłóg. Został wyposażony w wałek do takich powierzchni jak kafelki czy panele, który zbiera kurz, włosy, plamy, resztki jedzenia itp. Natomiast wałek do dywanów wytrzepuje zalegający w jego włóknach kurz, włosy i inne zanieczyszczenia. Z Jimmy HW9 Pro z łatwością zadbasz o czystość w domu!

Funkcja samoczyszczenia

Dzięki Jimmy HW9 Pro nie musisz ręcznie czyścić szczotki po każdym sprzątaniu – odkurzacz zrobi to za Ciebie, wystarczy, że naciśniesz odpowiedni przycisk. Urządzenie wykorzystuje system samoczyszczenia, dzięki czemu płucze wałek szczotki i kanał przepływu powietrza. Następnie automatycznie wysuszy wałek szczotki, aby zapobiec mnożeniu się bakterii i przedłużyć żywotność produktu. Przekonaj się, jakie to proste!

Dopracowany w każdym calu

Bezprzewodowy odkurzacz pionowy wyróżnia się starannie przemyślaną konstrukcją. W porównaniu do starszych modeli waga urządzenia została zmniejszona o 20%, co ułatwia jego przenoszenie. Co więcej, optymalna wysokość Jimmy HW9 Pro i ergonomiczny uchwyt zwiększają komfort użytkowania. Istnieje też możliwość wymiany akumulatora na nowy, kiedy zajdzie taka potrzeba. Ponadto został wyposażony w oddzielny zbiornik na czystą i brudną wodę o pojemności 0.4 l (każdy). Możesz zatem umyć większe obszary bez przerw na uzupełnianie wody i nie martwić się o zapchanie zbiornika.

Wygodna obsługa

Korzystanie z odkurzacza jest niezwykle proste. Wbudowany wyświetlacz LED dostarczy Ci informacji odnośnie pozostałego czasu pracy, stężenia kurzu, statusu pracy, ewentualnym błędzie itp. Z kolei obsługa asystenta głosowego przypomni o uzupełnieniu wody w zbiorniku, konieczności naładowania, czy wyczyszczenia wałka szczotki. Dodatkowo dedykowany przycisk pozwala rozpylać wodę – Ty decydujesz kiedy będzie potrzebna. Co więcej, nie musisz się obawiać mokrych plam i czekać zbyt długo, aż podłoga wyschnie.