JIMMY JV12

Stwórz czyste i bezpieczne środowisko w swoim domu. Odkurzacz ręczny Jimmy nie tylko usuwa kurz, ale również roztocza wykorzystując światło UV-C i ultradźwięki. Dobrze radzi sobie z zanieczyszczeniami dzięki wysokiej mocy i sile ssania wynoszącej 10 000 Pa. Doskonale sprawdzi się w przypadku alergików oraz rodziców małych dzieci. Jego lekka i poręczna konstrukcja zapewnia wygodę użytkowania i ułatwia przechowywanie.

Napięcie znamionowe

230 V

Moc znamionowa

400 W

Ciśnienie ssania

10 000 Pa

Moc światła UV

6 W

Poziom głośności

75 dBA

Pojemność zbiornika

0,4 l

Gdzie kupić?

Moc ssania odkurzacza

Ciśnienie ssania
10 000 Pa

Jakościowe materiały

Typ filtra
MIF (HEPA)

Elastyczna metalowa rura

Elastyczna
metalowa rura

Lekki odkurzacz Jimmy JV53

Lekka waga
do 2kg

Moc światła UV-C

Odkurzacz skutecznie pozbywa się zanieczyszczeń za pomocą światła UV-C, którego długość fali wynosi 253,7 nm. Pozwala to urządzeniu przenikać przez warstwy materaca i efektywnie usuwać alergeny i roztocza. Dodatkowo jego skuteczność wynosi 99,99%. Ponadto, lampa UV automatycznie się wyłączy, jeśli przechylisz odkurzacz pod kątem 30° lub podniesiesz go na wysokość minimum 30 cm.

Ultradźwięki

Co jeszcze sprawia, że JV12 efektywnie usuwa alergeny? Odkurzacz generuje ultradźwięki, które niszczą układ nerwowy roztoczy. Takie rozwiązanie pozwala eliminować szkodliwe dla zdrowia mikroorganizmy i uniemożliwia ich mnożenie. Co więcej, zastosowanie ultradźwięków nie jest szkodliwe dla dzieci.

Niezawodny

JV12 pracuje z mocą ssania na poziomie 400 W, co pozwala mu błyskawicznie usunąć kurz i szkodliwe dla zdrowia roztocza. Ponadto starannie przemyślana konstrukcja pozwoli pozbyć się zanieczyszczeń, jednocześnie nie uszkadzając materaca. Odkurzacz optymalnie dociska jego powierzchnię, co przekłada się na większą skuteczność urządzenia.

Wygoda użytkowania

Kolejną zaletą JV12 jest specjalnie zaprojektowana szczotka, której szerokość wlotu wynosi 220 mm. Dzięki temu zaoszczędzisz czas i odkurzając materac w zaledwie kilka minut. Na jeszcze wydajniejszą pracę urządzenia wpływa opatentowany przez Jimmy wałek kompozytowy, który wyposażono w gumowe paski i miękkie włosie. W rezultacie JV12 pozbędzie się nawet uporczywych zanieczyszczeń.