JIMMY JV35

W trosce o zdrowie Twoje i Twojej rodziny Jimmy zaprojektował JV35, który skutecznie usuwa roztocza i kurz. Odkurzacz eliminuje szkodliwe mikroorganizmy, wykorzystując światło UV oraz temperaturę około 60°C. Pracuje z mocą sięgającą 700 W został wyposażony w 3 tryby pracy do wyboru. Posiada też kompozytowy wałek dla lepszego efektu czyszczenia.

Moc znamionowa

700 W

Siła ssania

16000 Pa

Napięcie znamionowe

220-240 V

Moc lampy UV

6 W

Poziom głośności

75 dBA

Pojemność zbiornika

0,5l

Gdzie kupić?

Moc ssania odkurzacza

Siła ssania
16 000 Pa

Jakościowe materiały

Typ filtra
MIF (HEPA)

Lekki odkurzacz Jimmy JV53

Lekka waga
do 2,6 kg

16000 Pa siła ssania

Odkurzacz Jimmy posiada silnik nowej generacji i wykorzystuje siłę ssania 16000 Pa, dla wydajnego działania. Co więcej, pracuje cicho, dzięki czemu jego hałas nie będzie uciążliwy. Dodatkowo wyróżnia się wydajną pracą i jest energooszczędny. Szybko pomoże pozbyć się uporczywych zanieczyszczeń, alergenów czy kurzu.

Wysoka temperatura

Odkurzacz Jimmy wykorzystuje temperaturę 60°C, za pomocą której skutecznie eliminuje alergeny. Pozwoli również usunąć wilgoć. Co więcej, czas nagrzewania wynosi około 5 minut. Przenika w głębokie warstwy materaca na 20 cm, eliminując alergeny, dzięki czemu Twoje łóżko jest bezpieczne dla zdrowia i komfortowe.

Moc światła UV

Odkurzacz skutecznie pozbywa się zanieczyszczeń za pomocą światła UV, którego długość fali wynosi 253,7 nm. Pozwala to urządzeniu przenikać przez warstwy materaca i efektywnie usuwać alergeny i roztocza. Dodatkowo jego skuteczność wynosi 99,9%. Ponadto, lampa UV automatycznie się wyłączy, jeśli przechylisz odkurzacz pod kątem 30° lub podniesiesz go na wysokość powyżej 5 cm.

3 tryby pracy

Urządzenie oferuje 3 tryby pracy, dzięki czemu dostosujesz jego działanie do własnych potrzeb. Wybieraj spośród trybów: UV + VACUUM, TAP + VACUUM oraz UV + TAP + VACUUM, w zależności od tego, czy chcesz pozbyć się zarazków za pomocą światła UV, czy po prostu dokładnie odkurzyć materac.

Wydajny system filtracji

JV35 został wyposażony w podwójny system cyklonów i 6-stopniową filtrację, skutecznie filtrując odpady. Filtr MIF klasy HEPA filtruje drobne cząsteczki, na przykład, kurz. Natomiast siatka ze stali nierdzewnej zatrzymuje włosy i sierść.

Przemyślana konstrukcja szczotki

Co jeszcze sprawia, że praca JV35 jest tak wydajna? Wałek kompozytowy składa się z włókna antystatycznego i gumowych pasków, które efektywnie zbierają kurz tym samym nie uszkadzając materaca i pościeli. Jego przemyślana konstrukcja i średnica 45 mm pozwala skutecznie pozbyć się zanieczyszczeń i zapobiega wplątywaniu się włosów. Dodatkowo dzięki otworowi szczotki o szerokości 245 mm, w kilka minut odkurzysz całe łóżko.

Lekki i poręczny

Jimmy JV35 wyróżnia komfort użytkowania. Dzięki lekkiej i poręcznej konstrukcji możesz z niego wygodnie korzystać bez uczucia zmęczenia. Ponadto kabel o długości 5 m wpływa na swobodę ruchów – zbyt krótki kabel już nie będzie ograniczał Twoich ruchów.

Z łatwością go wyczyścisz

Zbiornik na kurz JV35 jest dość pojemny – 0,5l, więc nie musisz go opróżniać zbyt często. Dodatkowo jest przeźroczysty, dzięki czemu z łatwością sprawdzisz poziom jego zapełnienia. Co więcej, zbiornik i elementy, które się w nim znajdują możesz czyścić od bieżącą wodą.