JIMMY JV51

Przekonaj się, że sprzątanie może być szybkie i wygodne! Bezprzewodowy odkurzacz Jimmy JV51 został wyposażony w silnik pracujący z mocą do 400 W, dzięki czemu skutecznie pozbywa się nawet najbardziej uciążliwych odpadów. Wytrzymały akumulator zapewnia czas pracy sięgający 45 minut na jednym ładowaniu, a lekka waga i ergonomiczna konstrukcja gwarantują wymarzony komfort użytkowania. W zestawie znajdziesz też kilka wymiennych szczotek, które pozwolą Ci dokładnie posprzątać każdy kąt. Marka Jimmy należy do ekosystemu Xiaomi.

Moc

400 W

Moc ssania

115 AW

Prędkość silnika

100 000 rpm

Poziom głośności

75 dB

Waga

1,46 kg

Pojemność zbiornika

0,5 l

Gdzie kupić?

Moc ssania odkurzacza

Moc ssania
115 AW

Czas pracy odkurzacza JV85 Pro

Do 45 minut
czasu pracy

Lekki odkurzacz Jimmy JV53

Lekka waga
do 1,46 kg

Twój niezawodny sojusznik w walce z brudem

Co sprawia, że odkurzacz Jimmy JV51 może dorównać pełnowymiarowym urządzeniom przewodowym? Wysokiej klasy silnik produktu pracuje z prędkością sięgającą 100 000 obrotów na minutę i generuje moc ssania na poziomie 115 AW.

Za jego zwiększoną wydajność odpowiada też system filtracji z podwójnym cyklonem. Wszystko to sprawia, że odkurzacz w mgnieniu oka radzi sobie z kurzem, okruchami czy sierścią – nie oprą mu się nawet najbardziej uciążliwe odpady!

Zapomnij o zaplątanych w szczotkę włosach

Główna szczotka odkurzacza fantastycznie sprawdzi się na różnego rodzaju podłogach – zarówno na panelach i kafelkach, jak i na dywanach czy wykładzinach. Doskonale radzi sobie nie tylko z kurzem i większymi okruchami, ale też z bardziej uporczywymi zanieczyszczeniami oraz śladami butów lub psich łapek.

Co więcej, szczotka została zaprojektowana w taki sposób, aby zminimalizować ryzyko zaplątania się w nią włosów czy sierści. Dzięki temu nie musisz się obawiać konieczności jej uciążliwego czyszczenia!

Dodatkowe szczotki w zestawie

W zestawie znajdziesz też inne szczotki, za pomocą których bez trudu posprzątasz każdy zakamarek. Elektryczna szczotka do materacy pomoże Ci pozbyć się roztoczy – to idealne rozwiązanie zwłaszcza dla alergików.

Szczotka szczelinowa umożliwia odkurzanie wąskich, trudno dostępnych przestrzeni – na przykład wgłębień w kanapach. Szczotka do mebli pozwala wygodnie czyścić blaty, półki czy fotele. Już wkrótce cały Twój dom może lśnić czystością!

Lekki i wygodny w użyciu

Co jeszcze sprawia, że odkurzacz Jimmy JV51 sprawdzi się w wielu różnych zastosowaniach? Jego lekkość i uniwersalność! Urządzenie waży zaledwie 1,46 kg – bez trudu przeniesiesz go między piętrami lub podniesiesz, aby odkurzyć sufit.

Zakrzywiony pod kątem 65°, ergonomiczny uchwyt zapewnia większy komfort użytkowania i pozwala odciążyć nadgarstek. W razie potrzeby możesz też stosować JV51 w roli niewielkiego odkurzacza ręcznego.

Wymienny akumulator - długi czas pracy

Już nie musisz przerywać sprzątania, aby naładować odkurzacz. Jimmy JV51 został wyposażony w wytrzymały akumulator o pojemności 54 Wh, dzięki któremu nieprzerwanie pracuje nawet przez 45 minut na jednym ładowaniu.

Używając szczotki bez silnika w trybie standardowym, możesz w ten sposób odkurzyć podłogi o łącznej powierzchni do 350 m2! Istnieje też możliwość odłączenia akumulatora od urządzenia. To oznacza, że da się wygodnie ładować go niezależnie od odkurzacza, a nawet wymienić na nowy!

W trosce o zdrowie i higienę

Z Jimmy JV51 zadbasz nie tylko o porządek, ale też o zdrowie. Odkurzacz ma wbudowany efektywny system filtracji z filtrem HEPA, który zatrzymuje do 99,97% cząsteczek wielkości nawet 0,3 μm. Opróżnianie pojemnika na kurz jest dziecinnie proste i szybkie – nie musisz nawet brudzić sobie rąk!

Możesz też łatwo go odłączyć i umyć pod bieżącą wodą, podobnie jak wałek szczotki oraz cyklony. W ten sposób przedłużysz ich żywotność, unikniesz zbyt częstej wymiany części i jeszcze lepiej zadbasz o higienę użytkowania!

Specyfikacja

Model

JV51

Pojemność akumulatora

54 Wh

Czas pracy

Do 45 minut

Czas ładowania

Ok. 5 h

Moc

400 W

Moc ssania

115 AW

Prędkość silnika

100 000 rpm

Pojemność zbiornika na kurz

0,5 l

Poziom głośności

75 dB

Wymiary

22 x 23 x 60 cm

Waga

1,46 kg

Materiał

Metal, PVC

Kolor

Czerwony, biały