JIMMY JV53 Lite

Jimmy JV53 Lite to prosty w obsłudze, ergonomiczny odkurzacz bezprzewodowy, którego moc ssania 125 AW zapewnia wyjątkową efektywność. Za pomocą dodatkowych szczotek wchodzących w skład zestawu dokładnie posprzątasz całe mieszkanie, a nowoczesny system filtracji pomoże Ci wygrać walkę z alergenami. Urządzenie po pełnym naładowaniu może pracować nawet przez 45 minut, dzięki czemu bez problemu zdołasz odkurzyć cały dom. Marka Jimmy należy do ekosystemu Xiaomi.

Napięcie

21,6 V

Moc znamionowa

425 W

Ciśnienie ssania

23 000 Pa

Moc ssania

Do 125 AW

Pojemność akumulatora

25 000 mAh

Pojemność zbiornika

0,5 l

Gdzie kupić?

Moc ssania odkurzacza

Moc ssania
Do 125 AW

Czas pracy odkurzacza JV85 Pro

Do 45 minut
czasu pracy

Elastyczna metalowa rura

Elastyczna
metalowa rura

Jakościowe materiały

Filtr
HEPA

Zaskoczy Cię wydajnością

Bezszczotkowy silnik pracujący z prędkością 100 000 obrotów na minutę gwarantuje dużą wydajność urządzenia. Co więcej, opatentowane technologie cykloniczne przyczyniają się do zwiększania mocy ssania i zapobiegają blokowaniu się odkurzacza. Urządzenie błyskawicznie zasysa kurz, okruchy czy włosy. Wszystko to sprawia, że nawet najbardziej uciążliwe zanieczyszczenia nie oprą się JV53 Lite.

Dokładnie odkurzy podłogi w Twoim domu

Szczotka do podłóg została zaprojektowana w taki sposób, aby zmniejszyć ryzyko zaplątywania się w nią włosów. Jej wałek o średnicy 55 mm ma i miękkie, i twarde włosie – nadaje się więc do sprzątania zarówno drobnych cząsteczek kurzu, jak i większych śmieci i okruchów. Szczotka doskonale sprawdzi się na różnych rodzajach podłóg – od paneli po dywany.

Wybieraj spośród kilku wymiennych szczotek

W skład zestawu wchodzi kilka wymiennych szczotek, które pomogą Ci w sprzątaniu. Szczotka szczelinowa ułatwi odkurzanie wąskich przestrzeni w kanapach i fotelach. Natomiast za pomocą szczotki 2w1 odkurzysz powierzchnie mebli.

Zapomnij o alergenach

Filtr HEPA pochłania nawet do 99,97% cząsteczek kurzu. Okazuje się skuteczny nawet w wypadku drobinek o mikroskopijnych rozmiarach. Został również wyposażony w system podwójnych cyklonów, dzięki czemu skutecznie oddziela nawet 99% zanieczyszczeń od powietrza. Jimmy JV53 Lite może zatem okazać się niezastąpionym narzędziem dla alergików. Dzięki efektywnej filtracji kurzu i innych alergenów stworzysz przyjazne, czyste i bezpieczne dla zdrowia środowisko w swoim domu.

Odkurzysz całe mieszkanie bez zbędnych przerw

Składający się z 6 ogniw akumulator o pojemności 2500 mAh odpowiada za długi czas pracy JV53 Lite. Urządzenie może działać do 45 minut po jednym naładowaniu, co wystarczy na dokładne odkurzenie podłóg, których łączna powierzchnia wynosi 350 m2. Istnieje też możliwość odłączenia akumulatora i jego wymiany – to pozwala przedłużyć żywotność odkurzacza.

Stworzony dla Twojej wygody

Odkurzacz waży tylko 1,46 kg, co w połączeniu z jego bezprzewodową konstrukcją umożliwia wygodne sprzątanie. Nie będzie Cię ograniczał zbyt krótki kabel – z łatwością zaniesiesz JV53 Lite wszędzie, gdzie będzie Ci potrzebny. Aby opróżnić pojemnik na kurz, wystarczy nacisnąć przycisk – ograniczysz więc swój kontakt z brudem. Urządzenie jest też ergonomiczne – nachylenie pod kątem 65° odciąża mięśnie i pozwala na komfortowe odkurzanie.