JIMMY JV53

Jimmy JV53 to prosty w obsłudze, ergonomiczny odkurzacz bezprzewodowy, którego moc ssania 125 AW zapewnia wyjątkową efektywność. Za pomocą dodatkowych szczotek wchodzących w skład zestawu dokładnie posprzątasz całe mieszkanie, a nowoczesny system filtracji pomoże Ci wygrać walkę z alergenami. rządzenie po pełnym naładowaniu może pracować nawet przez 45 minut, dzięki czemu bez problemu zdołasz odkurzyć cały dom.

Napięcie

21,6 V

Moc znamionowa

425 W

Ciśnienie ssania

Do 20 000 Pa

Przepływ powietrza

1,35 m3/min.

Moc ssania

Do 125 AW

Czas ładowania

4-5 h

Pojemność zbiornika

0,5 l

Gdzie kupić?

Moc ssania odkurzacza

Moc ssania
125 AW

Czas pracy odkurzacza JV85 Pro

Do 45 minut
czasu pracy

Elastyczna metalowa rura

Elastyczna
metalowa rura

Lekki odkurzacz Jimmy JV53

Lekka waga
do 1,46 kg

Zaskoczy Cię wydajnością

Bezszczotkowy silnik pracujący z prędkością 100 000 obrotów na minutę gwarantuje dużą wydajność urządzenia. Co więcej, opatentowane technologie cykloniczne przyczyniają się do zwiększania mocy ssania i zapobiegają blokowaniu się odkurzacza.

Urządzenie błyskawicznie zasysa kurz, okruchy czy włosy. Wszystko to sprawia, że nawet najbardziej uciążliwe zanieczyszczenia nie oprą się JV53.

Akumulator do odkurzacza Jimmy JV85
Dokładny odkurzacz Jimmy JV53

Dokładnie odkurzy podłogi w Twoim domu

Szczotka do podłóg została zaprojektowana w taki sposób, aby zmniejszyć ryzyko zaplątywania się w nią włosów. Jej wałek o średnicy 55 mm ma i miękkie, i twarde włosie – nadaje się więc do sprzątania zarówno drobnych cząsteczek kurzu, jak i większych śmieci i okruchów

Szczotka doskonale sprawdzi się na różnych rodzajach podłóg – od paneli po dywany.

Zapomnij o alergenach

Filtr HEPA pochłania nawet do 99,97% cząsteczek kurzu. Okazuje się skuteczny nawet w wypadku drobinek o mikroskopijnych rozmiarach.

Jimmy JV53 może zatem okazać się niezastąpionym narzędziem dla alergików. Dzięki efektywnej filtracji kurzu i innych alergenów stworzysz przyjazne, czyste i bezpieczne dla zdrowia środowisko w swoim domu.

Wybieraj spośród kilku wymiennych szczotek

W skład zestawu wchodzi kilka wymiennych szczotek, które pomogą Ci w sprzątaniu. Miękka szczotka delikatnie czyści powierzchnie podatne na uszkodzenia, a szczotka szczelinowa odkurzy szpary w kanapach i fotelach.

Chcesz pozbyć się kurzu i roztoczy z łóżka lub sofy? Użyj elektrycznej szczotki do materacy. W opakowaniu znajdziesz też szczotkę 2w1, za pomocą której odkurzysz powierzchnie mebli.

Wymienne szczotki Jimmy JV53
Wytrzymały odkurzacz Jimmy JV53

Odkurzysz całe mieszkanie bez zbędnych przerw

Składający się z 6 ogniw akumulator o pojemności 2500 mAh odpowiada za długi czas pracy JV53. Urządzenie może działać do 45 minut po jednym naładowaniu, co wystarczy na dokładne odkurzenie podłóg, których łączna powierzchnia wynosi 350 m2.

Istnieje też możliwość odłączenia akumulatora i jego wymiany – to pozwala przedłużyć żywotność odkurzacza.

Stworzony dla Twojej wygody

Odkurzacz waży tylko 1,46 kg, co w połączeniu z jego bezprzewodową konstrukcją umożliwia wygodne sprzątanie. Nie będzie Cię ograniczał zbyt krótki kabel – z łatwością zaniesiesz JV53 wszędzie, gdzie będzie Ci potrzebny.

Aby opróżnić pojemnik na kurz, wystarczy nacisnąć przycisk -ograniczysz więc swój kontakt z brudem. Urządzenie jest też ergonomiczne – nachylenie pod kątem 65° odciąża mięśnie i pozwala na komfortowe odkurzanie.

Specyfikacja

Model

JV53

Pojemność zbiornika

0,5 l

Napięcie

21,6 V

Moc znamionowa

425 W

Ciśnienie ssania

Do 20 000 Pa

Moc ssania

125 AW

Czas ładowania

4-5 h

Pojemność akumulatora

2500 mAh