JIMMY JV65

Sprzątanie nigdy nie było prostsze. Bezprzewodowy odkurzacz Jimmy JV65 zapewnia moc ssania sięgającą 145 AW, dzięki czemu bez problemu radzi sobie z brudem. Wytrzymały akumulator zapewnia czas pracy do 70 minut na jednym ładowaniu, a 2 różne wałki do szczotki umożliwiają dokładne odkurzanie zarówno dywanów, jak i twardych podłóg. Lekka waga, ergonomiczna konstrukcja oraz wchodzące w skład zestawu akcesoria pozwolą Ci dokładnie posprzątać każdy zakamarek. W opakowaniu znajdziesz też nakładkę mopującą, która umożliwia wygodne mycie podłóg. Marka Jimmy należy do ekosystemu Xiaomi.

Napięcie

28,8 V

Moc znamionowa

500 W

Ciśnienie ssania

22 000 Pa

Przepływ powietrza

1,1 m3 / min

Moc ssania

145 AW

Czas pracy bez elektrycznej szczotki

Do 9 / 30 / 70 minut

Czas pracy z elektryczną szczotką

Do 8 / 22 / 45 minut

Pojemność zbiornika

0,5 l

Gdzie kupić?

Moc ssania odkurzacza

Moc ssania
145 AW

Czas pracy odkurzacza JV85 Pro

Do 45 minut
czasu pracy

Elastyczna metalowa rura

Elastyczna
metalowa rura

Lekki odkurzacz Jimmy JV53

Lekka waga
do 1,46 kg

Pożegnaj kurz i alergeny

Zadbaj o zdrowie swoje i swojej rodziny. Odkurzacz wykorzystuje opatentowany system filtracji z podwójnym cyklonem, który zapewnia płynny przepływ powietrza, co przekłada się na dużą siłę ssania. Co więcej, efektywny filtr HEPA skutecznie blokuje do 99,97% drobnych cząsteczek wielkości nawet 0,3 μm. Doskonale radzi sobie również z alergenami. Wszystko to pozwoli Ci stworzyć bezpieczne dla zdrowia środowisko w swoim domu.

Łatwy
w utrzymaniu

Używając odkurzacza Jimmy JV65, z łatwością zadbasz też o higienę użytkowania i zmniejszysz ryzyko mnożenia się bakterii. Poszczególne części urządzenia takie jak zbiornik na kurz czy elementy filtra możesz bez obaw umyć pod bieżącą wodą. W ten sposób przedłużysz ich żywotność i zmniejszysz częstotliwość ich wymiany. Opróżnianie pojemnika na odpady jest niezwykle proste – wystarczy go zdemontować, naciskając odpowiedni przycisk.

Długi czas pracy - wygodne ładowanie

Teraz możesz posprzątać cały dom bez konieczności robienia niechcianych przerw na ładowanie odkurzacza. Jimmy JV65 został wyposażony w wytrzymały akumulator, który składa się z 8 ogniw o pojemności 2500 mAh. Dzięki temu w pełni naładowane urządzenie może nieprzerwanie pracować nawet przez 70 minut. Co więcej, wchodząca w skład zestawu baza z uchwytem ściennym umożliwia jednoczesne przechowywanie i ładowanie odkurzacza – to idealny sposób na zaoszczędzenie miejsca w mieszkaniu!

Rozprawia się z brudem z siłą huraganu

Pożegnaj wszystkie, nawet najbardziej uporczywe zanieczyszczenia. Jimmy JV65 został wyposażony opatentowany silnik bezszczotkowy, który pracuje z prędkością do 100 000 obrotów na minutę i mocą sięgającą 500 W, co przekłada się na niesamowicie dużą siłę ssania na poziomie nawet 22 000 Pa. Co to oznacza w praktyce? Odkurzacz błyskawicznie rozprawi się z kurzem, okruchami, sierścią i innymi odpadami – przekonaj się, jak niewiele potrzeba, aby podłogi w Twoim domu lśniły czystością!

Dokładnie umyje podłogi

Możliwości urządzenia nie kończą się na odkurzaniu. W skład zestawu wchodzi również specjalna nakładka mopująca, która pozwala myć i odkurzać podłogi jednocześnie. Zbiornik o dużej pojemności wystarczy, aby dokładnie posprzątać całe mieszkanie, a jego montaż jest naprawdę prosty. Bez trudu go też odepniesz. Co więcej, odkurzacz wykorzystuje technologię inteligentnego uwalniania wody, dzięki czemu nakładka mopująca jest cały czas optymalnie nawilżona, a Ty nie musisz obawiać się zalania podłogi.

Ciesz się komfortem użytkowania

Przekonaj się, jak proste i wygodne może być sprzątanie. Jimmy JV65 waży jedynie 1,46 kg – z łatwością go podniesiesz, aby odkurzyć półkę lub sufit. Ergonomiczny uchwyt zakrzywiony pod kątem 65° odciąża nadgarstek i ułatwia manewrowanie odkurzaczem. Z łatwością odkurzysz też podłogę pod meblami – dzięki dopracowanej konstrukcji urządzenia nie musisz nawet się schylać! Chcesz więcej? Jimmy JV65 świetnie sprawdzi się również w roli praktycznego odkurzacza ręcznego.

Specyfikacja

Model

JV65

Moc znamionowa

500 W

Napięcie

28,8 V

Pojemność akumulatora

2500 mAh

Tryby pracy

3

Czas pracy bez elektrycznej szczotki

Do 9 / 30 / 70 minut

Czas pracy z elektryczną szczotką

Do 8 / 22 / 45 minut

Moc czyszcząca

145 AW

Siła ssania

22 000 Pa

Przepływ powietrza

1,1 m3/min

Poziom głośności

80 dBA