JIMMY JV85

Wyposażony w praktyczny wyświetlacz LED odkurzacz bezprzewodowy Jimmy JV85 umożliwia skuteczne, a zarazem wygodne sprzątanie. Za pomocą wymiennych szczotek, które znajdziesz w opakowaniu, zadbasz o to, aby każdy kąt w Twoim domu lśnił czystością. Urządzenie wyróżnia się mocą ssania 185 AW oraz czasem pracy sięgającym 60 minut – sprawdź, czym jeszcze Cię zaskoczy.

Napięcie

25,2 V

Moc znamionowa

500 W

Ciśnienie ssania

23 000 Pa

Moc ssania

185 AW

Czas ładowania

4-5 h

Pojemność zbiornika

0,6 l

Gdzie kupić?

Moc ssania odkurzacza

Moc ssania
185 AW

Czas pracy odkurzacza JV85 Pro

Do 60 minut
czasu pracy

Elastyczna metalowa rura

Elastyczna
metalowa rura

Inteligentny wyświetlacz LED

Inteligentny
wyświetlacz LED

Błyskawicznie radzi sobie z brudem

Bezszczotkowy silnik o prędkości 100 000 obrotów na minutę gwarantuje niespotykaną efektywność odkurzania.

Za imponującą moc ssania odpowiada też opatentowana technologia cykloniczna, która minimalizuje jednocześnie ryzyko zablokowania się urządzenia. Wszystko to sprawia, że Jimmy JV85 błyskawicznie zasysa okruchy, kurz, sierść, a nawet włosy.

Odkurzacz z bezszczotkowym silnikiem

Zasysa śmieci z mocą huraganu

Za niesamowitą wydajność JV85 Pro odpowiada jego silnik 550 W, którego prędkość sięga 100 000 obrotów na minutę.

Dodatkowo, opatentowane technologie cykloniczne zapobiegają blokowaniu się odkurzacza i zwiększają jego moc ssania.

Dzięki tym rozwiązaniom urządzenie pozwoli Ci błyskawicznie pozbyć się kurzu, okruchów, śmieci, włosów i sierści. Nie oprą mu się nawet najbardziej uparte zanieczyszczenia!

Szczotki do zadań specjalnych

Co jeszcze znajdziesz w zestawie? Szczotkę szczelinową, która sprawdzi się podczas odkurzania wgłębień w fotelach i sofach, szczotkę 2w1 do czyszczenia mebli, a także szczotkę do materacy, za pomocą której pozbędziesz się kurzu i roztoczy z łóżka, kanapy i pościeli.

Wymieniaj szczotki i korzystaj z ich funkcjonalności, aby kompleksowo zadbać o porządek w swoim domu.

Dokładnie odkurzy każdy rodzaj podłogi

Szczotka do podłóg z wałkiem o przekątnej 50 mm dokładnie zamiata zarówno większe odpady, jak i najmniejsze cząsteczki kurzu. Jest to możliwe dzięki unikalnej kombinacji twardego i miękkiego włosia.

Jej dodatkową zaletą jest fakt, że dzięki starannie przemyślanej konstrukcji nie zaplątują się w nią włosy. Do zestawu dołączono też dodatkowy wałek, który za pomocą nylonowych i gumowych elementów dokładnie wyczyści dywany w Twoim domu.

Dokładny odkurzacz Jimmy JV85
Akumulator do odkurzacza Jimmy JV85

Wytrzymały akumulator

Akumulator Jimmy JV85 składa się z 7 ogniw 2500 mAh. Możesz go wygodnie odłączyć i wymienić, przedłużając tym samym żywotność odkurzacza. Czas pracy urządzenia sięga nawet 60 minut.

To wystarczająco długo, aby kilka razy odkurzyć niewielkie mieszkanie lub jeden raz duży dom. Co więcej, specjalny uchwyt ścienny umożliwia jednoczesne przechowywanie i ładowanie JV85. W ten sposób zaoszczędzisz czas i miejsce!

Łatwo zachowasz go w czystości

Jimmy JV85 to również higiena i bezpieczeństwo. Wystarczy nacisnąć jeden przycisk, aby opróżnić pojemnik na kurz. W ten sposób zminimalizujesz swój kontakt z brudem

Co więcej, zbiornik na odpady, filtr oraz wałek szczotki można myć pod bieżącą wodą. W ten sposób zadbasz o doskonały stan odkurzacza, przedłużysz jego żywotność, a sobie zapewnisz higieniczne użytkowanie.

Wbudowany ekran LED

Czytelny wyświetlacz LED dostarczy Ci najważniejszych informacji dotyczących odkurzacza. Pokazuje jego aktualny status, a także poziom naładowania akumulatora.

Jeżeli podczas odkurzania spadnie on poniżej 10%, odpowiedni wskaźnik zmieni kolor na czerwony. Wszystko to pozwoli Ci optymalnie zaplanować sprzątanie i ułatwi obsługę urządzenia.

Wbudowany ekran LED Jimmy JV85
Lekki i wygodny odkurzacz

Lekki, wygodny, przyjazny użytkownikom

Sprzątanie za pomocą odkurzacza marki Jimmy nie wymaga większego wysiłku i może być naprawdę przyjemne. Jego bezprzewodowy design i lekka waga sprawiają, że bez problemu go podniesiesz i odkurzysz sufit, a także zaniesiesz wszędzie, gdzie chcesz. 

Dodatkową zaletą urządzenia jest jego ergonomiczny uchwyt, który odciąża nadgarstek i sprawia, że odkurzanie staje się komfortowe.

Specyfikacja

Model

JV85

Pojemność zbiornika

0,6 l

Napięcie

25,2 V

Moc znamionowa

500 W

Ciśnienie ssania

23 000 Pa

Moc ssania

185 AW

Poziom głośności

82 dB

Czas ładowania

4-5 h

Moc ssania

200 AW

Pojemność akumulatora

2500 mAh