JIMMY JW31

Za pomocą przenośnej, bezprzewodowej myjki ciśnieniowej Jimmy JW31 wygodnie umyjesz swój samochód i nie tylko! Urządzenie waży jedynie 1800 g i jest na tyle niewielkie, że możesz zabrać je ze sobą w każdą podróż. Ciśnienie nawet 2,2 Mpa, przepływ wody do 180 l/h oraz wchodząca w skład zestawu pianownica umożliwiają dokładne, skuteczne czyszczenie, a wytrzymały akumulator zapewnia czas pracy sięgający 45 minut. Za pomocą dyszy urządzenia możesz też dostosować kąt rozpylania wody do swoich potrzeb.

Wymiary

535 x 85 x 195 mm

Waga

1800 g

Silnik

180 W

Ciśnienie wody

Tryb Max: do 2,2 Mpa;
Tryb Eco: do 0,8 Mpa;

Gdzie kupić?

Inteligentny wyświetlacz LED

Do 45 minut
czasu pracy

Lekki odkurzacz Jimmy JV53

Lekka waga
1800 g

Czas pracy odkurzacza JV85 Pro

Akumulator
o pojemności 5x 2500 mAh

Uwolnij się od kabli

Pożegnaj niepraktyczne myjki ciśnieniowe, które do prawidłowego działania wymagają plączących się, ograniczających Twoją swobodę kabli. JW31 została wyposażona w wytrzymały akumulator składający się z 5 elementów o pojemności 2500 mAh. Czas pracy sięgający 45 minut umożliwia dokładne umycie nawet 2 samochodów na jednym ładowaniu.

Możesz też wygodnie zdemontować akumulator, aby go wymienić lub naładować. Wystarczą około 2,5 godziny, aby urządzenie było ponownie w pełni gotowe do działania!

Możesz mieć ją zawsze przy sobie

Wybierając się w podróż, warto wziąć ze sobą myjkę ciśnieniową, która pozwoli Ci szybko i wygodnie umyć samochód, rower, a nawet namiot. Jimmy JW31 jest na tyle lekka i niewielka, że może Ci towarzyszyć niemal wszędzie! Nie zajmie zbyt dużo miejsca w Twoim bagażniku. W zestawie znajdziesz też praktyczną torbę, która umożliwia wygodne przechowywanie i transport myjki oraz wszystkich przeznaczonych dla niej akcesoriów. Bez problemu zabierzesz ją na kolejną wyprawę!

Podłącz ją do dowolnego źródła wody

W odróżnieniu od zwykłych myjek ciśnieniowych urządzenie marki Jimmy może pobierać wodę nie tylko z kranu, ale też z innych źródeł – na przykład z wiadra, a nawet strumienia. Nie musisz też obawiać się ewentualnych zanieczyszczeń.

Wąż JW31 został wyposażony w specjalny filtr, który zatrzymuje odpady, zapewniając Twojemu samochodowi dodatkową ochronę. Uwaga: przyłącze kranowe nie jest częścią zestawu – aby podłączyć myjkę do kranu, należy kupić je oddzielnie.

Efektywne czyszczenie Twoich pojazdów

Teraz możesz umyć swój samochód szybciej i dokładniej niż kiedykolwiek wcześniej. Myjka ciśnieniowa Jimmy JW31 została wyposażona w wydajny silnik pracujący z mocą do 180 W, który zapewnia przepływ wody sięgający 180 l/h.

To nie wszystko! Urządzenie zapewnia też bardzo wysokie ciśnienie na poziomie nawet 2,2 MPa. W zestawie znajdziesz też specjalną pianownicę, dzięki której szybko i dokładnie pokryjesz cały pojazd wybranym środkiem czyszczącym.

Wykorzystasz ją na wiele sposobów

Co sprawia, że myjka ciśnieniowa JW31 doskonale nadaje się do wielu zastosowań? Specjalnie zaprojektowana dysza umożliwia wybór spośród 5 kątów rozpylania. 0° pozwala na precyzyjne czyszczenie określonych powierzchni, na przykład samochodu lub namiotu. 

15° sprawdzi się między innymi podczas mycia okien. 25° pozwoli dokładnie umyć rower, a 45° ułatwia podlewanie roślin. Chcesz zapewnić swojemu zwierzakowi przyjemną ochłodę w upalny dzień? Wybierz opcję Shower!

Wybieraj spośród 2 trybów pracy

Czy wiesz, że możesz jeszcze lepiej dostosować działanie urządzenia do swoich potrzeb? Myjka ciśnieniowa Jimmy oferuje 2 tryby pracy do wyboru. Tryb Eco idealnie nadaje się do zwykłego mycia pojazdów lub podlewania roślin.

Musisz uporać się z trudniejszymi, bardziej wymagającymi zanieczyszczeniami? Tryb Max nada się do tego doskonale! Za jego pomocą szybko i skutecznie rozprawisz się z nawet najbardziej uporczywym brudem.

Ciesz się komfortem użytkowania

Przekonaj się, że korzystanie z myjki ciśnieniowej wcale nie musi być męczące. Urządzenie marki Jimmy waży tylko 1800 g i zostało wyposażone w 2 uchwyty – jeden znajduje się z tyłu, a drugi z przodu. Dzięki temu ciężar sprzętu optymalnie się rozkłada, pozwalając Ci uniknąć zmęczenia.

Miękkie, gumowe wykończenia zwiększają komfort użytkowania i ułatwiają stabilne trzymanie myjki. Z Jimmy bez trudu umyjesz samochód, wyczyścisz okna i podlejesz kwiaty w ogrodzie!

Specyfikacja

Model

JW31

Wymiary

535 x 85 x 195 mm

Waga

1800 g

Silnik

180 W

Ciśnienie wody

Tryb Max: do 2,2 Mpa;
Tryb Eco: do 0,8 Mpa;

Maks. przepływ wody

180 l/h

Akumulator

Litowy, 5x 2500 mAh

Ładowarka

21 V, 1 A

Długość węża

6 m

Czas pracy

Tryb Max: do 15 minut;
Tryb Eco: do 45 minut;