JIMMY SF8

Odstaw starego, niepraktycznego mopa do kąta i przekonaj się, że mycie podłóg może być proste! Jimmy SF8 jednocześnie mopuje i szoruje podłogi, skutecznie rozprawiając się zarówno z mokrymi, jak i suchymi zanieczyszczeniami. Niestraszne mu nawet najbardziej uporczywe plamy! Został wyposażony w podwójny wałek oraz 2 zbiorniki na wodę, a dzięki wytrzymałemu akumulatorowi może nieprzerwanie pracować do 35 minut. Obsługę urządzenia ułatwia wbudowany wyświetlacz LED.

Moc znamionowa

60 W

Napięcie znamionowe

14,4 V

Akumulator

2500 mAh, 36 Wh

Czas ładowania

Ok. 4 h

Czas pracy

Do 35 minut

Poziom głośności

68 dB (A)

Gdzie kupić?

Moc ssania odkurzacza

Moc znamionowa
60 W

Czas pracy odkurzacza JV85 Pro

Do 35 minut
czasu pracy

Inteligentny wyświetlacz LED

Inteligentny
wyświetlacz LED

2 niezależne zbiorniki na wodę

Miej pewność, że zawsze myjesz podłogę czystą wodą. Jimmy SF8 został wyposażony w 2 niezależne zbiorniki. Do jednego z nich należy wlać świeżą wodę. Co dalej? W trakcie sprzątania brudna woda jest na bieżąco usuwana sprzed wałka szczotki i kierowana do drugiego zbiornika.

Zastosowane rozwiązanie ma jeszcze jedną zaletę! Dzięki niemu z łatwością zadbasz o czystość mopa i unikniesz mnożenia się bakterii. Wystarczy nacisnąć przycisk, a wałek szczotki natychmiast zostanie automatycznie umyty czystą wodą ze zbiornika.

2 wałki - efektywniejsze mycie

Co sprawia, że mop Jimmy SF8 nie tylko doskonale radzi sobie z brudem, ale też jest niesamowicie wygodny w użyciu? Opatentowany system z 2 wałkami – przednim oraz tylnym! Podczas sprzątania obydwa poruszają się zależnie od siebie, dzięki czemu manewrowanie urządzeniem jest bajecznie proste.

Jak to działa? Najpierw podłoga zostaje umyta na mokro, a następnie wytarta do sucha. Nie musisz więc obawiać się plam czy zacieków. Co więcej, wałki można łatwo zdemontować i umyć pod bieżącą wodą.

Naciśnij przycisk, aby rozpylić odpowiednią ilość wody

Pożegnaj uciążliwe szorowanie trudnych do usunięcia plam. Mop Jimmy SF8 doskonale radzi sobie z nawet najbardziej uporczywymi zanieczyszczeniami. Urządzenie wykorzystuje technologię precyzyjnego rozpylania wody i daje Ci kontrolę nad jej ilością – wystarczy nacisnąć przycisk! W ten sposób bez trudu pozbędziesz się plam, nie ryzykując przy tym pojawiania się zacieków. Z Jimmy Twoja podłoga będzie lśnić czystością!

Zaskakująco cicha praca

Obawiasz się, że mop może generować głośny, denerwujący szum? Niepotrzebnie! Mimo swojej dużej funkcjonalności urządzenie pracuje wyjątkowo cicho. Jego poziom głośności wynosi jedynie około 68 dB (A). Stało się to możliwe dzięki starannie przemyślanej konstrukcji wałków szczotki, która pozwoliła znacznie zmniejszyć natężenie dźwięku. 

Teraz możesz bez obaw myć podłogi, nie ryzykując, że obudzisz swoje dziecko lub przeszkodzisz współlokatorowi w ważnej rozmowie telefonicznej.

Długi czas pracy - wygodne ładowanie

Nie musisz przerywać sprzątania, aby naładować mop. Urządzenie zostało wyposażone w wytrzymały akumulator składający się z 4 elementów o pojemności 2500 mAh. Dzięki temu może nieprzerwanie pracować nawet przez 35 minut na jednym ładowaniu. To nie wszystko! Istnieje też możliwość wymiany starzejącego się akumulatora na nowy – w ten sposób przedłużysz żywotność produktu.

Co więcej, wchodząca w skład zestawu przenośna baza pozwala wygodnie ładować i przechowywać mop SF8 jednocześnie.

Wbudowany wyświetlacz LED

Ułatw sobie życie i zyskaj wygodny dostęp do najważniejszych informacji. Jimmy SF8 ma wbudowany ekran LED, za pomocą którego szybko sprawdzisz na przykład poziom naładowania akumulatora. 

Wyświetlane są na nim również praktyczne powiadomienia – na przykład o przepełnieniu zbiornika na brudną wodę. Teraz wystarczy rzut oka, aby sprawdzić wszystko, co potrzebujesz wiedzieć na temat pracy mopa.

Sprzątanie może być przyjemne

Sprzątanie nigdy nie było prostsze. Mop jest niesamowicie lekki i przenośny. Dzięki bezprzewodowej konstrukcji nie musisz ograniczać się do kabli i bez problemu zaniesiesz go w dowolne miejsce – na przykład na piętro. 

W każdej chwili możesz też po prostu go postawić, gdziekolwiek się znajdujesz – nie jest konieczne opieranie go o ścianę czy meble. Ponadto rura mopa wygina się pod kątem 90°, co znacznie ułatwia mycie podłóg pod meblami.

Uniwersalny środek czyszczący w zestawie

Chcesz jeszcze lepiej zadbać o czystość podłóg, a przy okazji pozbyć się bakterii? Wypróbuj wchodzący w skład zestawu uniwersalny środek czyszczący! Nie tylko umożliwia on skuteczne mycie różnego rodzaju powierzchni takich jak kafelki czy panele, ale też usuwa przykre zapachy i zapewnia długotrwały efekt antybakteryjny.

Jest przy tym bezpieczny dla zdrowia. Za jego pomocą w prosty i przyjemny sposób dokładnie umyjesz podłogi w swoim domu.

Specyfikacja

Model

SF8

Moc znamionowa

60 W

Napięcie znamionowe

14,4 V

Akumulator

2500 mAh, 36 Wh

Czas ładowania

Ok. 4 h

Czas pracy

Do 35 minut

Poziom głośności

68 dB (A)

Pojemność zbiornika na czystą wodę

0,4 l

Pojemność zbiornika na brudną wodę

0,18 l