JIMMY VW302

Jimmy VW302 to wielofunkcyjne urządzenie, które doskonale czyści szkło i inne gładkie powierzchnie. Jego innowacyjna głowica o szerokości 200 mm umożliwia precyzyjne i efektywne mycie. Myjka waży jedynie 0,5 kg i jest bezprzewodowa – z łatwością zaniesiesz ją wszędzie, gdzie będzie Ci potrzebna, a używanie jej nie wymaga większego wysiłku.

Napięcie znamionowe

230 V

Moc znamionowa

1600 W

Częstotliwość znamionowa

50 Hz

Poziom głośności

< 70 dB

Czas pracy

> 30 min

Gdzie kupić?

Inteligentny wyświetlacz LED

Do 20 minut
czasu pracy

Lekki odkurzacz Jimmy JV53

Lekka waga
500 g

Jakościowe materiały

Wykonana
z miękkiego tworzywa

Czas pracy odkurzacza JV85 Pro

Akumulator
o pojemności 2000 mAh

Sprawdzi się w mnóstwie zastosowań

Za pomocą bezprzewodowej myjki VW302 dokładnie wyczyścisz okno, lustro, a nawet szybę w samochodzie. Urządzenie nadaje się jednak nie tylko do mycia szkła.

Równie dobrze sprawdzi się do czyszczenia płytek, blatów, stolików i innych gładkich powierzchni. Zabierz je, gdzie chcesz i zaprowadź porządek w swoim otoczeniu – nie będzie Cię ograniczać zbyt krótki kabel lub ciężka waga produktu.

Wielofunkcyjne urządzenie czyszczące
Praktyczne akcesoria do czyszczenia

Praktyczne akcesoria w zestawie

W opakowaniu znajdziesz również praktyczny pojemnik ze spryskiwaczem. Za jego pomocą równomiernie rozpylisz optymalną ilość detergentu na powierzchni, którą chcesz wyczyścić.

 Następnie możesz odpowiednio go rozprowadzić, wykorzystując do tego dołączony do zestawu mop z mikrofibry.

Dokładne czyszczenie

Urządzenie zostało wyposażone w specjalną głowicę, która wyróżnia się innowacyjnym designem. Idealnie przylega do czyszczonych powierzchni i precyzyjnie usuwa z nich brud. Nie pozostawia przy tym smug i zacieków.

Wykonana z miękkiego tworzywa – jest w pełni bezpieczna w użytkowaniu. Nie uszkodzi Twoich mebli, okien czy luster.

Zasysa resztki wody i detergentów

Jimmy VW302 umożliwia skuteczne czyszczenie bez smug i zacieków. Najpierw rozpyl i rozprowadź detergent na oknie czy lustrze.

Następnie uruchom odkurzacz, aby pozbyć się resztek wody i środka czyszczącego – urządzenie dokładnie je zassie, pozostawiając powierzchnię czystą i suchą.

Jak skutecznie czyścić bez smug i zacieków?
Urządzenie czyszcząca JIMMY VW302

Przyjazny dla użytkownika

Aby opróżnić zbiornik na wodę zgromadzoną podczas sprzątania, wystarczy nacisnąć przycisk – dzięki temu praktycznemu rozwiązaniu ograniczysz swój kontakt z zanieczyszczeniami. T

To nie wszystko! Waga zaledwie 500 g i ergonomiczna konstrukcja urządzenia sprawiają, że używanie go jest niesamowicie wygodne. Zanieś je do samochodu lub podnieś, aby dokładnie wyczyścić całe okno.

Specyfikacja

Model

VW302

Pojemność zbiornika

0,5 l

Napięcie

3,6 V

Moc znamionowa

18 W

Pojemność akumulatora

2000 mAh

Moc ssania

125 AW

Czas ładowania

2-3 h

Czas pracy

Ok. 20 minut