JIMMY WB73

Pozbądź się bakterii i roztoczy. Odkurzacz ręczny Jimmy WB73 pozwoli Ci dokładnie odkurzyć materac czy kanapę, a dzięki technologii ultrasonicznej i sterylizacji UV eliminuje zarazki i alergeny ze skutecznością nawet 99,99%. Urządzenie zostało wyposażone w wydajny silnik o mocy 600 W oraz w zaawansowany system filtracji. Inteligentnie wykrywa kurz i roztocza, oferuje też 3 tryby pracy do wyboru.

Napięcie znamionowe

220-240 V

Moc znamionowa

600 W

Rodzaj filtra

MIF

Poziom głośności

≤78 dBA

Długość kabla

5 m

Pojemność zbiornika

0,5 l

Wiele zastosowań

Nawet w pozornie czystym łóżku czy materacu może znajdować się mnóstwo bakterii, kurzu, roztoczy i innych alergenów. Przyczyniają się one nie tylko do chorób dróg oddechowych, ale też między innymi do problemów skórnych. Odkurzacz ręczny Jimmy WB73 pomoże Ci tego uniknąć! Za jego pomocą bez trudu pozbędziesz się kurzu, roztoczy, bakterii i sierści z łóżka, ubrań, sofy, fotela lub łóżeczka dziecka.

Pożegnaj alergeny i zarazki

Co sprawia, że odkurzacz WB73 tak skutecznie eliminuje kurz, zarazki i alergeny? Urządzenie wykorzystuje technologię ultrasoniczną oraz światło LED UV, dzięki czemu przenika do głębokich warstw materacy i usuwa zgromadzone w nich szkodliwe cząsteczki. Zatrzymuje też rozwój i mnożenie się roztoczy. Jego efektywność sięga nawet 99,99%! Z Jimmy pożegnasz brud i alergeny na długi czas.

Niezawodny w walce z brudem

Za niezawodne, stabilne działanie odkurzacza odpowiada wydajny silnik, którego moc sięga 600 W. Wyróżnia go także energooszczędność oraz niski poziom głośności – nie obawiaj się uciążliwego szumu! Co więcej, wysoka siła ssania sprawia, że urządzenie może niezwykle precyzyjnie odkurzać materace, pościel czy koce – bez problemu eliminuje ukryte w nich roztocza, kurz, pyłki i nie tylko. Odkurzacz pozwala też wybierać spośród 3 trybów pracy.

Udoskonalona szczotka

Odkurzacz został wyposażony w udoskonaloną szczotkę, dzięki której jeszcze lepiej radzi sobie z brudem. Jej otwór ma szerokość 240 mm, co przekłada się na większą efektywność urządzenia. Teraz możesz odkurzyć całe łóżko w zaledwie kilka chwil! Co więcej, opatentowany wałek z niezależnym silnikiem został wykonany z miękkiego włosia i gumowego paska, dzięki czemu umożliwia dokładne czyszczenie materaca, nie powodując przy tym jego uszkodzenia.

Inteligentnie wykrywa kurz

Z Jimmy zawsze masz pewność, że Twój materac czy fotel jest idealnie czysty. Odkurzacz WB73 został wyposażony w inteligentny czujnik, który precyzyjnie wykrywa ilość kurzu i roztoczy w otoczeniu. Urządzenie ma także wbudowany wskaźnik LED, który zmieniając kolor, dostarczy Ci informacji o stopniu zabrudzenia odkurzanej powierzchni. Czerwony oznacza, że jest ona bardzo brudna, pomarańczowy, że jest brudna, a zielony, że jest czysta.

W trosce o Twoje zdrowie

Odkurzacz Jimmy WB73 wykorzystuje opatentowaną technologię podwójnej filtracji cyklonicznej, dzięki czemu niezawodnie eliminuje cząsteczki kurzu. Został też wyposażony w stalową siatkę, która zatrzymuje włosy, sierść i inne większe zanieczyszczenia. Ma także filtr MIF blokujący między innymi roztocza. Teraz z łatwością stworzysz czyste, bezpieczne dla zdrowia środowisko w swoim domu! Co więcej, 0,5-litrowy zbiornik na kurz urządzenia można z łatwością opróżnić oraz umyć pod bieżącą wodą.