JIMMY JV85 Pro

Za pomocą bezprzewodowego odkurzacza Jimmy JV85 Pro wygodnie i dokładnie posprzątasz cały dom. Wyginana rura pozwoli bez wysiłku odkurzyć również trudno dostępne miejsca, takie jak podłoga pod meblami, a dodatkowe szczotki dołączone do zestawu skutecznie wyczyszczą zróżnicowane

Napięcie

28,8 V

Moc znamionowa

600 W

Ciśnienie ssania

25 000 Pa

Przepływ powietrza

1,35 m3/min.

Moc ssania

200 AW

Czas ładowania

4-5 h

Pojemność zbiornika

0,6 l

Gdzie kupić?

Moc ssania odkurzacza

Moc ssania
200 AW

Czas pracy odkurzacza JV85 Pro

Do 70 minut
czasu pracy

Elastyczna metalowa rura

Elastyczna
metalowa rura

Inteligentny wyświetlacz LED

Inteligentny
wyświetlacz LED

Doskonale zaprojektowana szczotka do podłóg

Szczotka do podłóg z wałkiem o średnicy 50 mm zapewnia dokładne czyszczenie. Kombinacja miękkiego i twardego włosia sprawia, że świetnie radzi sobie i z większymi odpadami, i z drobnymi cząsteczkami kurzu.

Dodatkowy wałek do dywanów doskonale zgarnia śmieci dzięki nylonowym i silikonowym elementom. Co więcej, unikalna konstrukcja szczotki zapobiega zaplątywaniu się w nią włosów.

Doskonale zaprojektowana JV85 Pro

Zasysa śmieci z mocą huraganu

Za niesamowitą wydajność JV85 Pro odpowiada jego silnik 550 W, którego prędkość sięga 100 000 obrotów na minutę.

Dodatkowo, opatentowane technologie cykloniczne zapobiegają blokowaniu się odkurzacza i zwiększają jego moc ssania.

Dzięki tym rozwiązaniom urządzenie pozwoli Ci błyskawicznie pozbyć się kurzu, okruchów, śmieci, włosów i sierści. Nie oprą mu się nawet najbardziej uparte zanieczyszczenia!

Jeszcze więcej akcesoriów

W zestawie znajdziesz też dodatkowe akcesoria, które pozwolą Ci kompleksowo posprzątać cały dom. Za pomocą szczotki szczelinowej wyczyścisz wgłębienia w sofach i fotelach,a elektryczna szczotka do materacy pomoże Ci pozbyć się kurzu i roztoczy z łóżek.

Szczotka 2w1 idealnie nadaje się do odkurzania powierzchni mebli. Z kolei miękka szczotka z elastycznym wężem posłuży Ci do sprzątania delikatnych lub trudno dostępnych miejsc - takich jak klawiatura lub półka na książki.

Pracuje przez ponad godzinę po jednym naładowaniu

Składający się z 8 ogniw akumulator o dużej pojemności zapewnia czas pracy odkurzacza sięgający aż 70 minut. Możliwa jest jego wymiana – w ten sposób możesz przedłużyć żywotność JV85 Pro.

Korzystając z dołączonego do zestawu uchwytu ściennego, jednocześnie przechowasz i naładujesz urządzenie. Dzięki temu zaoszczędzisz przestrzeń w mieszkaniu i cenny czas.

Akumulatory odkurzaczy Jimmy

Najważniejsze informacje na wbudowanym wyświetlaczu

Odkurzacz marki Jimmy ma też inteligentny ekran LED, na którym wyświetlane są najważniejsze informacje.

Za jego pomocą dowiesz się, jaki jest bieżący status pracy urządzenia, a także sprawdzisz poziom naładowania akumulatora.

To pozwoli Ci optymalnie zaplanować sprzątanie i zadbać o doskonały stan JV85 Pro.

Przyjazny użytkownikom

Dzięki ergonomicznej, bezprzewodowej konstrukcji i lekkiej wadze odkurzacz jest niesamowicie wygodny w użytkowaniu. Sprzątanie za jego pomocą nie obciąża mięśni i nie wymaga zbyt dużego wysiłku. Z łatwością sięgniesz nim nawet w najtrudniej dostępne miejsca.

Pojemnik na odpady opróżnisz, naciskając jeden przycisk, a wałek szczotki i elementy filtra możesz umyć pod bieżącą wodą. To oznacza, że korzystanie z Jimmy JV85 Pro jest nie tylko komfortowe, ale też higieniczne.

Specyfikacja

Model

JV85 Pro

Pojemność zbiornika

0,6 l

Napięcie

28,8 V

Moc znamionowa

600 W

Ciśnienie ssania

25 000 Pa

Moc ssania

200 AW

Poziom głośności

82 dB

Czas ładowania

4-5 h