Jimmy logo biale

Twój najlepszy partner
w obowiązkach domowych

Aż 15 lat
doświadczenia

Marka Jimmy należy do KingClean Electronics, która ma na celu podnoszenie komfortu życia swoich użytkowników, produkując wysokiej jakości sprzęty gospodarstwa domowego. 

Jako światowy lider w branży sprzątającej, KingClean przestrzega własnej filozofii biznesowej, aby zawsze tworzyć wartościowe produkty dla docelowych klientów, opierając swoją działalność o innowacje technologiczne, zgodne z badaniami i rozwojem, stale dążąc do pozostania „wyjątkowym” i „zaawansowanym”.

Kobieta sprzątająca okruchy odkurzaczem JImmy

 KingClean zatrudnia ponad 700 inżynierów ds. Badań i rozwoju, specjalizujących się w projektowaniu przemysłowym, mechanice, elektrotechnice, tworzeniu oprogramowania i wielu innych.

KingClean opracowuje około 100 nowych produktów i każdego roku składa 200 patentów.

Obecnie posiadamy ponad 1300 patentów, z których 20 to zaawansowane technologicznie innowacje, które nieustannie zapewniają zrównoważony rozwój.

KingClean jest także jednym z największych producentów szybkoobrotowych silników w Chinach.

Posiadamy własną technologię podstawową wykorzystywaną do tworzenia silników prostownikowych o dużej prędkości 40 000 obr./min i silników cyfrowych o dużej prędkości 100 000 obr./min.

Opracowaliśmy nawet silniki samochodowe, które zostały ocenione jako „Inteligentne Przedsiębiorstwo Demonstracyjne dla Produkcji” przez Ministerstwo Przemysłu i Technologii Informacyjnych.

Akumulatory odkurzaczy Jimmy
Jimmy silniki

Firma KingClean stworzyła pionowy system integracji łańcucha dostaw, obejmujący szybki silnik, precyzyjną formę, precyzyjne odlewanie i przetwarzanie, precyzyjny wtrysk i produkcję akumulatorów.

Naszym celem jest dalsze tworzenie wysokiej jakości opłacalnych produktów i ciągłe poszukiwanie nowych możliwości biznesowych z profesjonalistami na całym świecie.

Poznaj naszą ofertę